reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam dobrego dermatologa w Łodzi

Witam potrzebuje ortopedy dzieciego z Łodiz lub okolic Nietsety na Drewnowskiej zapisy dopiero w nowym roku a w Matce Polce koslawoscia kolan sie nie zajmuja bo to za mala przypadlosc :no:
 
reklama
Witam potrzebuje ortopedy dzieciego z Łodiz lub okolic Nietsety na Drewnowskiej zapisy dopiero w nowym roku a w Matce Polce koslawoscia kolan sie nie zajmuja bo to za mala przypadlosc :no:
Zobacz na Sojczyńskiego 3/5 i chyba Wodnej,co do tej drugiej nie jestem pewna,ale w tej pierwszej teraz w sierpniu byliśmy i nie wiem czy też długich terminów nie będzie,by ja dzwoniłam w maju,to na sierpień nam dali termin,ale zadzwoń jak cóś
Ooo to i tak ładnie podskoczyło na Drewnowskiej.Bo ostatnio dzwoniłam na początku lipca jakoś,bo o Sojczyńskeigo wcześniej nie za bardzo dobre opinie słyszałam,to na Drewnowskiej nam dawali na październik
 
ja polecam na sojczynskiego, ja i moje rodzenstwo bylismy tam leczenie, a teraz i mój synek. Owszem każdy ma swoje zdanie, lekarze sa różni na niektóre rzeczy trzeba patrzeć z przymrurzeniem oka..ale poza ty jest ok. plecam dr Westfal czy jakos tak sie pisze, kokretna lekarka
 
Ja mimo wszystko spróbowałabym na Drewnowskiej. W zeszłym roku jak Młoda zaczęła chodzić to nam powiedzieli przez telefon tak jak Tobie, że na przyszły rok, a jak mąż poszedł, to miejsce znalazło się już za 3 tygodnie :-) Teraz idziemy na kolejną kontrolę w październiku. Na Wodnika jest tylko USG stawów biodrowych, na inne przypadłości ortopedyczne dzieci tam nie przyjmują
 
Witam,
Niedlugo bede rodzic, zastanawiam sie nad dobry pediatra, a poniewaz od niedawna mieszkam w Łodzi, nie wiem praktycznie nic o nich, a chcialabym przed porodem porozmawiac z takim lekarzem. Jest sporo osob na forum ktore sa doswadczone w tym temacie, moze doradzicie cos przyszlym mamusiom??
 
reklama
dobre przychodnie jakie ja znam to sa na marynarskiej, nie pamietam tylko nazwiska ale moge sie dowiedziec, i na libelta(tak chyba nazywa sie ta ulica, tylko nie wiem czy tam sa pediatrzy
 
Do góry