reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam dobrego dermatologa w Łodzi

Witam wszystkich :-) Ja w sprawie poszukiwań pediatry z Górnej.

Ostatnio z Małym mamy trochę problemów i postanowiliśmy, że poszukamy pediatrę gdzieś bliżej nas.
Do tej pory naszym pediatrą była doktor Obraniak z Matki Polki (lekarka ok, ale jest to dość daleko i na dodatek zapisy są w piątki na cały przyszły tydzień).

Dlatego mam gorącą prośbę o polecenie jakiegoś pediatry z Górnej (im bliżej skrzyżowania Dąbrowskiego/Kilińskiego tym lepiej)... nie musiałabym prosić się mojej "lepszej" połowy o samochód:-)
.

Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje.Pozdrawiam :-)
 
reklama
na Kilińskiego 90 robiliśmy badanie za 50 pln. Rejestracja prze z telefon 634-38-60 i można zapłacic kartą :).
 
Witajcie
Mam pytanie czy mozecie polecić pediatre z Medycyna Grabieniec na teofilowie.Bo jestem zapisana w przychodni na Traktorowej ,ale nie jestem zadowolona z lekarzy którzy tam pracują ciągle ktoś odchodzi i przychodzą nowi lekarze.
Proszę piszcioe jak ktoś może polecic pediatrę z Grabieniec
 
Ja z moja mała jezdze na Piotrkowska 16 do dr Bika, polecany przez wielu pediatrów. Bardzo fajny lekarz, miły tlumaczy wszystko i nie każe za kazdym razem pieluchowac wystarczy wiekszy pampers :-)
Ogolnie jestem bardzo zadowolona :tak:
 
Witajcie
Mam pytanie czy mozecie polecić pediatre z Medycyna Grabieniec na teofilowie.Bo jestem zapisana w przychodni na Traktorowej ,ale nie jestem zadowolona z lekarzy którzy tam pracują ciągle ktoś odchodzi i przychodzą nowi lekarze.
Proszę piszcioe jak ktoś może polecic pediatrę z Grabieniec

Hej
Ja wlasnie chodze do przychodni na traktorowej i odeszla dr.Bieniek i bardzo mnie to zabolało ale rpzyszła dr.Modrzejewska i chodze do niej.
Na Grabieńcu niestety nikogo nie znam
 
hej moze nie dokonca do tematu ale wie moze ktoras co z omunikacji miejkiej jezdzi na wodnika ..dostalam tam skierowanie na usg i nie wiem czym tam dojechac
 
W okolice Wodnika jeździ 59, 65, 65A, 79, 89 - wszystko co na Świtezianki. I wysiadasz na pierwszym przystanku po zjeździe z Sikorskiego w Świtezianki właśnie. A przychodnia jest bardzo niedaleko tego przystanka
 
reklama
Szukam dobrego pediatry-alergologa. Mieszkam obecnie w UK a w przyszłym tygodniu będę w Łodzi. Moja 6 miesięczna córka ma alergię na białko mleka krowiego a tu w Anglii nie przywiązują do tego wagi. Nie można z nikim porozmawiać o wysypce, czy problemach z brzuszkiem. Jak miała 3 miesiące miała straszną skórę dopiero w Polsce powiedzieli, że ma to związek ze skazą. Poza tym mała nie przybiera na wadze tyle ile powinna a o sprawdzeniu główki i bioderek przez lekarza mogę zapomnieć. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry