reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SZTUCZNE MLEKO

minia
ja jestem za ....tylko jak to zrobi c. moze niech wszytskie mamy z mniej odwiedzanego przejda na ten bardziej oblegany.......... co wy na to:confused: :confused: :confused: ja sama odwiedzam czesto dwa jednoczesnie:szok:
 
reklama
MINIA WŁASNIE OBSERWUJE TĄ SYTUACJĘ i to troche bez sensu pisać 2razy to samo mam propozycje albo napisać do moderatora albo poprostu w tym drugim wątku napisac żeby przenieśli się wszyscy tutaj :-) ;-) ...
Ma on dłuższy czas działania i może nie koniecznie trze4ba powielac znow to samo..

co wy na to??:confused:
 
cześć Dziewczyny!
Czytałam ten wątek, ale nie dałam rady przewertować całego, więc jeśli moje pytanie będzie z gatunku tych, co to sie bez przerwy powtarzają to z góry przepraszam! ;-)
Pierwsze dziecko wykarmiłam piersią, a teraz mam drugie, które mimo ogromnej ilości mleka w piersiach, po prostu piersi nie chce i każda próba wciśnięcia cycka kończy sie strasznym wrzaskiem. Ściągam sobie pokarm i daję w butli, ale mam złogi i coś się "blokuje" i mimo nawału mleka ściągam go niewiele więc dokramiam sztucznym mlekiem. Okazało się ku mojej radości, że jak mi córcia wypije butlę to śpi jak zabita, ale potem zaczęłam się zastanawiać czy nie za dużo śpi a za mało je... :confused: I z tym wiąze się moje do Was pytanie. Ona potrafi spać po 5 godzin i nie ma siły ją obudzić. W związku z tym zamiast jeść 7X90 ml jak podają w tabelach odżywczych, ona zjada dziennie 4X90 czy to nie jest za mało??? Ile jadły czy jedzą Wasze dzieci (te do m-ca życia) i ile spały?
pozdrawiam ;-)
 
HEJKA DOLANCZAM SIE DO MAM KARMIOCYCH BUTELKA
Moja niunka wcina w ciagu dnia co 4h ok 150ml,a na noc podaj jej zageszone mleko kaszka,majac nadziej,ze przespi cla noc,hahaha moje marzenie,wciaz budzi sie po 6h na jedzonko,a potem to juz co 4h,bardzo bym chcial aby przesypial juz clae noce,poszukuje parcy i jak juz zaczne to ciezko bedzie sie wyspac,naczytalm sie wile sposopbo jak oduczyc od srodkowoego karmienia,ale sam niewiem czy powinna zastosowac ktoras z metod,moze Natalk poprostu potrzebuje tyle jedzonka aby sie rozwijac a ja wyrodna matka chce jej odebrac ta przyjemnosc.
Jak myslicie kiedy dzieci zaczynaj przesypiac cale noce???czy sa jakies reguly,czy to raczej od dziecka zalezy
 
maxin witaj
tez chciałabym to wiedziec............:confused: :confused: :confused: od 3 miesiecy zdarza nam sie przespac cała noc ale to zadkosc .ale znam dzieci co spi o 6msc . juz całe nocki.wiec to chyba od dziecka zalezy. pozdrawiam. magda i maja:cool2:
 
mamuśka ;-) te wwszystkie tabelki to jest pewien wzór ale jeśli twoje maleństwo je inaczej i ne ma zadnych złych i niepokojących objawów to nie masz sie czym martwic... wazne zeby rosło i było zdrowe a niech je ile chce
 
reklama
Mamuśka,nasza Zuzia tez praktycznie od pierwszych dni jest na butli i też przez ok.pierwszy tydzień więcej spała niż jadła.Potem stopniowo te przerwy między posiłkami się skracały aż do trzech godzin.I tak jest do dziś-butla musi być co trzy godziny bo inaczej foch...
 
Do góry