reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

jaga-1985 pisze:
do butelkowych mam których maleństwa mają skaze:
czy mozliew jest by pomimo ciągłego karmienia bebilonem pepti i nie karmienia cycem wychodziło dalej to paskudztwo na ciele, a przede wszytkim na buźce?? ??? ??? może to nie skaza tylko uczulenie na coś innego ??

a dajesz już coś innego niż tylko mleko??

Może na proszek.

Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
 
reklama
właśńie eż tak myślę że to chyba muis potrwać kilka miesięcy!! tylko mam nadzieje że się szybko skończy!! jakich firm używacie butelek i co ile je wymieniacie??
 
Ja mam butle Aventu i bardzo sobie chwalę :) Mała nie wie co to kolka, ani razu w swoim ponad siedmiomiesięcznym życiu jej nie doświadczyła :)
W zasadzie od początku mam te same butelki i to dostałam je w spadku po siostrzenicy męża, która ma już ponad 3 lata. Nic butelkom nie brakuje, wymieniam tylko smoczki w miarę potrzeb, czyli na takie z większą ilością dziurek lub jak mała jakiś przegryzie ;D
 
DOLACZAM SIE DO WAS! JA MOJEGO 1-GO SYNKA KARMILAM BUTLA OD 2-GO MIESIACA ZYCIA I ZDROWY JAK RYBA! TERAZ NIEDAWNO URODZILAM DRUGIEGO I CALA CIAZE BYLAM PRZEKONANA ZE TYM RAZEM UDA MI SIE KARMIC PIERSIA DLUZEJ. BYLO JESZCZE GORZEJ. TYDZIEN SIE MECZYLAM PO POWROCIE DO DOMU, AZ WYMIEKLAM I PRZESZLAM NA BUTELKE. KARMIE SZTUCZNIE BO MOJ SYNEK JAK DOSTAWAL PIERS TO SSAL TYLKO ZEBY SIE USPIC, A JAK BYL NAPRAWDE GLODNY TO SIE DARL I RZUCAL GLOWA I PREZYL SIE I I TAK ZAWSZE KONCZYLO SIE DOKARMIANIEM. WRESZCIE POWIEDZIALAM STOP. CHYBA BYM ZWARIOWALA GDYBY TAK BYLO DLUZEJ. DALAM MU BUTELKE I TERAZ ROSNIE CHLOP ( WCZESNIEJ JESZCZE NIE PRZYBYWAL NA WADZE) A JA MAM PRZYNAJMNIEJ TROCHE UREGULOWANY CZAS, NO I MAZ MOZE MI POMOC!
 
Czesc dziewczyny muj syn Kacper ma dzis 3 tygodnie i od samego poczatku karmie go butelka

0606171459025it.jpg
 
Na początku używałam Aventu, teraz od jakiegoś czasu Canpol.

Tak naprawdę jeśli dziecko ma tendencję do kolek to żadna butelka mu nie pomoże.

Znajoma używała Aventu i jej córeczka cierpiała na okropne kolki.
 
reklama
Ja od miesiąca dokarmiam mojego Maluszka, bo zaczyna mi zanikać pokarm mimo wszelkich zabiegów. Używam butelki Dr. Browns, która ma specjalny patent antykolkowy. Wybrałam je dlatego, że są polecane jako absolutnie antykolkowe ;). Ja jako niemowlę dałam nieźle czadu moim rodzicom i z tego względu chciałam zapobiec takim bólom brzuszka u mojego Maluszka. Zauważyłam różnicę pomiędzy kolką przy karmieniu piersią, a kolką przy dokarmianiu - jest mniejsza i krócej trwa.
Mój mały, żebym nie wiadomo jak się pinowała dobrze przystawiać i tak zawsze nałyka się powietrza przy piersi, a przy butli nie.
Dodatkową zaletą Dr. Browns jest, że jako jedyne są wykonane z tworzywa nie zawierają szkodliwego polywęglanu.
 
Do góry