reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

reklama
witam.ja bylam na 3d/4d na ul.wojskowej u dr Pietrygi i powiem szczerze ze ma b. dobry sprzet i tez wszystko jest nagrywane na płytke koszt ok.200 zl. Niestety te badania sa drogie i pewnie ceny sa wszedzie podobne.. :-(
Pozdrawiam..:-)
 
poda mi ktoś na usg 3d poznan namiary dzwoniłam do śremu i przyjmuje tylko swoje pacjentki
właśnie tezmyslałam o tym ze śremu, ale jak widzę- dupa. pewnie też wyląduję w Poznaniu. zdzwoń może do centrum zdrowia kobiety na ul. cienistej i zapytaj ile biorą, bo wiem ze robią.
tu masz telefon
61 842 08 08 i daj znać jak coś załatwisz. :-)
powodzenia
 
własnie dzwonie tam od 15 minut i nikt nie odbiera dzwoniłam również do kliniki Promienistej w Poznaniu 250 złotych i mogę juz w czwartek przyjechać
 
własnie dzwonie tam od 15 minut i nikt nie odbiera dzwoniłam również do kliniki Promienistej w Poznaniu 250 złotych i mogę juz w czwartek przyjechać
no ja własnie też do tego centrum dzwoniłam bo chciała się o prenatalne spytać i też nikt nie odbiera :-(
a te 250 zł to już z płytą?
 
reklama
tak juz z płytą ciągle próbuje się dodzwonić na cienistą w poznaniu narazie nic, i szukam innych namiarów w poznaniu może jakiś szpital nie wiem dzwoniłam na Raszei i nie wykonują wykonałam już ponad 20 telefonów
 
Do góry