reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Amandae no mysle ze bedzie wolne...a ty chcesz tam rodzic? czy jeszcze myslals o jakims innym szpitalem? ja naprawde bardzo bradzo zadowolona jestem z opieki tami woogle,jeden minus to akurat remont byl na odziale i nie bylo lazienek,byla tylko jedna na okolo 15 dziewczyn...ale z tego co wiem to juz jest chyba po remoncie? a twoj lekarz prowadzacy w ktorym szpitalu pracuje?
 
reklama
MamaGabi, tak, chcę tam rodzić. Myślę, że jest już po remoncie. Moja lekarka prowadząca jest z polnej i jakoś niespecjalnie mnie tam zapraszała, ciąża prawidłowa jest od początku, ale gdyby się coś działo to bez wahania wybrałabym jednak polna. Na szczęście dla Dziecka (że jest wszystko w porządku) nie zanosi się na to ;-)
 
Hej dziewczyny, czy możecie mi polecić dobrego ginekologa , mam problem bo mój lekarz mnie olał totalnie, no a poza tym nie zauważył krwiaka i o mało co by się skończyło tragicznie....na szczęście już w miarę ok się czuje.Jak dałoby radę to na NFZ bo z kasą krucho ...
Dzięki
 
Dziewczyny, a będziecie korzystać z laktatorów elektrycznych dostępnych w szpitalu? Bo ja zamierzałam, podobno są bardzo dobre, Madeli, np. na Lutyckiej, ale koleżanka mi nawkręcała że nie wiadomo czy je myją i że można się czymś tak zarazić:( bo jak ona oddawała im laktator i się pytała czy wystarczy że wypłukała woda, to za pierwszym razem babka jej powiedziała że oni je moczą potem i tak, a potem jak oddawała na drugi dzien i powiedziala innej że wypłukala,to ta mówi " aha, ok,pani i tak nie miala jałowego". I jak to rozumieć? Ze pacjentki im oddaja ten sprzet, a oni nawet go nie czyszcza? Ktos wie jak to jest na Lutyckiej?
 
nestea, ja też chcę rodzić na lutyckiej (na kiedy masz termin? :-)), ale zabieram z sobą swój laktator, ręczny Aventa. Z drugiej strony słyszałam, że sporo dziewczyn korzysta z tych szpitalnych, więc chyba nie ma o co się martwić...
 
reklama
Hej dziewczyny :-) Mam pytanie, a właściwie pytania ;) dla mam, które rodziły na lutyckiej przez cesarskie cięcie: od razu mogłyście przytulić dziecko? Kiedy można karmić piersią? Po ilu godzinach wstawałyście z łóżka? Cesarka była planowana czy dopiero po rozpoczęciu akcji porodowej? Miałyście wcześniej sprawdzane parametry tj. krzepliwość itd.

Ja straciłam już nadzieję, że moja mała obróci się główką na dół, dlatego psychicznie nastawiam się już do cesarki.

Z góry dziękuję za każdą informację :-)
 
Do góry