reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

jak chcesz to możesz zadzwonić na porodówkę do lutyckiej i tam porozmawiasz na spokojnie z pigułą i wszystkiego się dowiesz. Ja zanim zdecydowałam się na jakikolwiek szpital to dzwoniłam żeby się dowiedzieć. A chcesz mieć swoją położną?
 
reklama
nie, nie chce swojej poloznej. Nawet szkole rodzenia sobie odpuscilam. Mysle ze skoro kiedys kobiety siadaly pod drzewem i rodzily bez zadnych przygotowan to ja tez dam rade:D Taka skromna jestem:p
 
Bo dasz radę :D ja też nie miałam swojej położnej, ani nie byłam w szkole rodzenia... ale ja się nie odzywam bo akurat u mnie był nasz lekarz przy porodzie ;) Ania, dasz radę!
 
taaa a w gorach tak jest ze do tej pory te prawdziwe goralki do ostatniej chwili pracuja.... nasza przewodniczka w Zakopanem opowiadala ze dziewczyna na wozie z sianem urodzila bo niezdarzyli z pola zjechac....

ja nie mialam ani poloznej ani moj lekarz nie byl,znieczulenia tez nie mialam bo po pierwsze mam stabilizator w kregoslupie wiec zewnatrzoponowe odpadalo a po Doralganie dostalam uczulenia....Dasz rade Aniu kazda z nas daje rade:) trzyamm kciuki....

a jezeli chodzi o szpital to ja rodzilam w Sw.Rodzinie i bardzo sobie chwale i opieke podczas porodu i po porodzie.... jeden minus ze tam musisz palcic 300 zl za porod rodzinny ale mozna tez na dwa tyg przed terminem zlozyc podanie o porod darmowy i przewaznie pozytywnie jest rozpatrzony wniosek...
 
reklama
.... jeden minus ze tam musisz palcic 300 zl za porod rodzinny ale mozna tez na dwa tyg przed terminem zlozyc podanie o porod darmowy i przewaznie pozytywnie jest rozpatrzony wniosek...


Potwierdzam, w zeszłym miesiącu składałam prośbę. Za pierwszym razem podpowiedzieli co poprawić, a jak zaniosłam poprawioną to z miejsca pozytywnie rozpatrzono. Mam nadzieję, że tez będę zadowolona no i że ta porodówka do rodzinnych będzie wolna ;-)
 
Do góry