reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

generalnie to pytaja czy sie przygotowalas jak nie to oni gola ale spokojnie mozesz to zrobic w domu albo wziasc tez swoja maszynke. tam akurat polozne sa takie spoko i idzie sie dogadac
 
reklama
nestea a jak sie nazywa Twoja Pani doktor?:)
ja rodziłam na lutyckiej i nie mam zastrzeżen. Podklady były, papier mialam swoj ale w szpitalu był
a rekawiczek nie pamietam ;-)
 
ja co prawda na Polnej ale może komuś się przyda - podkłady i papier był, rękawiczki mieli chociaż kompletnie nie zwracałam na to uwagi w takiej chwili ;) maszynkę mieli żółtą bica ;)

wieczorem przenoszę wątek do działu o szpitalach, lekarzach... :)
 
ja też rodziłam na lutyckiej, ale to było prawie 4 lata temu i podkłady były, papier też a rękawiczek nie pamiętam :-)
 
Czy któraś z mam może mi polecić naprawdę dobrego ginekologa na NFZ?W 1 ciąży chodziłam prywatnie,teraz mnie na to nie stać,a chciała bym trafić na miłego,dobrego fachowca,tym bardziej,że mam już córeczkę z wadą serca,wykrytą w ciąży i chcę wiedzieć,że lekarz zrobi usg na miejscu i się na nim zna
 
Pobyt w szpitalu - lista rzeczy niezbędnych

Zakład Opieki Zdrowotnej im. Franciszka Raszei
ul. Mickiewicza 2, Poznań
-niezbędnik dla mamy: 2 koszule, majtki poporodowe, kapcie, klapki pod prysznic, przybory higienieczne, stanik do karmienia, dokumenty
-niezbędnik dla dziecka: pieluszki jednorazowe, krem na odparzenia/puder, pieluszki tetrowe, przybory higienieczne
Cena porodu rodzinnego: 50 zł
Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego
ul. Polna 33, Poznań
-niezbędnik dla mamy: 2 koszule, majtki poporodowe, kapcie, klapki pod prysznic, przybory higienieczne, stanik do karmienia, dokumenty
-niezbędnik dla dziecka - gwarantowany przez szpital
Cena porodu rodzinnego: 150 zł
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7/19, Poznań
-niezbędnik dla mamy: 2 koszule, majtki poporodowe, kapcie, klapki pod prysznic, przybory higienieczne, stanik do karmienia, dokumenty
-niezbędnik dla dziecka - gwarantowany przez szpital
Cena porodu rodzinnego: bezpłatnie
Klinika Św. Rodziny Szpital Położniczo - Ginekologiczny
ul. Jarochowskiego 18, Poznań
-niezbędnik dla mamy: 2 koszule, majtki poporodowe, kapcie, klapki pod prysznic, przybory higienieczne, stanik do karmienia, dokumenty
-niezbędnik dla dziecka - gwarantowany przez szpital
Cena porodu rodzinnego: 300 zł
 
reklama
Ja chodze do Bartlewicz na ul. Solną nr do recepcji 61 857 26 26 jest super i bardzo ostrożny, delikatny i zawsze powie jak coś nie tak z dzieckiem i że trzeba zrobić dodatkowe badania. Ja i moja bratowa jesteśmy zadowolone ja chodze do niego na NFZ ona prywatnie. Wiadomo że na NFZ ma 10 min na pacjentkę a prywatnie 30 minut ( na hetmańskiej) ale zawsze jeżeli coś jest nie tak to poświęca więcej czasu. Po moich przejściach w ciąży powiem z czystym sercem że jest świetny i polecam go każdej kobiecie.
 
Do góry