reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Cześć Dziewczyny,
Przeszukała forum, ale nie znalazłam:
Szukam świeżych opinii o szpitalu na Madalińskiego. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia? Muszę wybrać lekarza, który prowadzić bedzie moją ciążę (z tego szpitala właśnie), bo musze zmienić tego dotychczasowego.

Pozdrawiam!
 
reklama
Blondplatyna wielkie dzięki za info. W sumie inflancką już nie biorę pod uwagę. I co z tego że szpital odremontowany jak kadra stara. Chyba jednak się zdecyduję na bródnowski. Po tym co napisałaś są kolejne plusy.
Pozdrawiam
 
Witajcie,
Jestem w 10tc i chciałabym wybrac dobrego lekarza w Wwie, który będzie ze mna przy porodzie.
Pierwszą ciążę prowadził mi starszy pan, doktor z Limu (nazwiska nie pamiętam) miał bardzo dużo pacjentek, wiem że pracuje na Inflanckiej.
Niestety rodziłam na Karowej (NIE POLECAM) i byłam bez wsparcia tego lekarza. Teraz chciałabym rodzic w IMiDzie ale nie wiem jaki lekarz i gdzie przyjmuje stamtąd? poradzicie?
pozdrawiam
 
Kegle nie ma zo ca, życzę Ci spokojnego i szybkiego porody bez komplikacji. A no i daj znać już po.
Hazelka jeśli chcesz rodzić w IMiD to najlepiej zadzwoń do przychodni i zapisz się tam do jakiegokolwiek lekarza, tam wszyscy są wporządku, no i wizyty bezpłatne na NFZ. Mogę ci polecić wizyty u ordynatora dr Maciejewski Tomasz, przyjmuje prywatnie w swoim gabinecie ale numer telefonu musisz poszukać w necie. Wiem że pacjentki od niego są że tak powiem obsługiwane poza kolejnością.
 
Blondplatyna, dziękuję :)
Wczoraj przypadkiem zobaczyłam zdjęcie tego lekarza w m jak mama i pomyślałam- z aparycji i tytułu- że to pewnie dobry lekarz. Cieszę się, że tam można chodzic z NFZ bo jak ostatnią ciążę przechodziłam w Limie to trochę pieniążków jednak poszło..., choc w sumie jeśli warto chodzic do niego prywatnie to pewnie dla spokojności pójdę.
A Ty gdzie rodziłaś?
 
a mnie moja pani doktor wysyła na starynkiewicza. nie chce słyszeć o innym szpitalu. mówi że może niezbyt ładny jest ale fachowość personelu niesamowita:) sama niewiem bo słyszałam nieprzychylne opinie...zastanawiam się nad żelazną.
pozdrawiam.

A studentów przygarniesz do swojego porodu??:)
 
Witajcie,
Jestem w 10tc i chciałabym wybrac dobrego lekarza w Wwie, który będzie ze mna przy porodzie.
Pierwszą ciążę prowadził mi starszy pan, doktor z Limu (nazwiska nie pamiętam) miał bardzo dużo pacjentek, wiem że pracuje na Inflanckiej.
Niestety rodziłam na Karowej (NIE POLECAM) i byłam bez wsparcia tego lekarza. Teraz chciałabym rodzic w IMiDzie ale nie wiem jaki lekarz i gdzie przyjmuje stamtąd? poradzicie?
pozdrawiam

A dlaczego wybierasz lekarza, a nie położną do samego porodu??
 
dziewczyny,ja polecam szpital na Madlińskiego. Rodziłam tam w 2009r,podpisałam kontrakt z połozną ale dojechac nie zdążyła, więc za nic nie zapłaciłam a opieke miałam mistrzowską.Lezałam tez dwa razy na patologii ciązy i tez bardzo sobie chwale-połozne wspaniałe, a lekarze bardzo skrupulatni.
Teraz spodziewam sie blizniaków i juz zaliczyłam oddział patologii, personel sie nie zmienił i wiem na pewno ze chce tam rodzi, choc nie mam tam lek.prowadzącego:-(
Naprawde polecam, a dodam tylko, ze jestem osobą która ma uczulenie na panstwową sluzbe zdrowia i jestem z góry cynicznie do niej nastawiona-na Madalinskiego pozytywnie byłam zaskoczona
 
GośkaRW rodziłam na Madalińskiego 4 lata temu i mile to wspominam. Co prawda rodziłam naturalnie i sama radziłam sobie z dzieckiem (po cc bardziej dziewczyny narzekały) ale i tak na opiekę narzekać nie mogę. Wtedy w fatalnym stanie były łazienki, ale wiem że był remont więc może cos się zmieniło. 7 miesięcy temu rodziła tam moja bratowa już drugiego syna w tym właśnie szpitalu i też żadnych zastrzeżeń nie miała. Mam porównanie do Inflanckiej i Praskiego gdzie rodziła moja siostra i zdecydowanie nie polecam zwłaszcza Inflanckiej. Nie będę się tu rozpisywać ale mimo remontu personel ma pacjenta w nosie, a i podejście jak za PRLu. Nie mówiąc już o tym że przez pierwszą dobę po cc w ogóle nie miałam kontaktu z rodzącą. Telefonów nie odbierała bo nie pozwolili jej korzystać a o odwiedzinach tez nie było mowy. Ogólnie lepiej chyba w więzieniu by było.

Tak więc jeśli chcesz dostać się na Madalińskiego to dobrym pomysłem jest zapisać się do któregoś z lekarzy tam pracujących. Mnie przyjęli ze względu na szkołę rodzenia "odbytą" przy tym szpitalu chociaż wiele dziewczyn odsyłano do innych placówek. Nie wiem czy teraz jest boom na dzieciaki, ale lepiej wcześniej zatroszczyć się o miejsce żeby nie zostać na lodzie.
 
reklama
Hazelka dr. Maciejewski jest fajny, chodziłam do niego w ciąży, koszt wizyty 220zł, przyjmuje na Żytniej. Przy porodzie jednak nie był obecny, co nie dziwne przy takim obłożeniu, jednak fakt, jak zobaczono moja kartę ciąży w IMIDzie to biegali koło mnie. Za nic nie płaciłam a przy porodzie były 2 położne, lekarz, anestezjolog i neonatolog; być może wynika to z fakty,ze był to jedyny poród sn akurat, reszta to cc.
 
Do góry