reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Konwalianka jestem!
Poród długi i ciężki. Ale gorąco polecam IMiDz. Położne fantastyczne, gotowe pomóc zarówno na porodówce jak i na położnictwie. Jedynym minusem jest to że sale wieloosobowe są masakryczne nie idzie wytrzymać. Ja miałam szczęście i byłam w dwójce. Na IP było tak trochę niemiło, ale idzie wytrzymać. No i oczywiście żarcie, ale to chyba w każdym szpitalu. Pani od laktacji na oddziale i przekochana na każde zawołanie. Jak masz jakieś pytania to pisz chętnie odpowiem.
Gratulacje wielkie :)))
 
Hej!
Czy któraś z was może powiedzieć mi coś na temat IMiDz, jak tam jest i czy warto tam rodzić?

A z której dzielnicy? Bo ja z Koła blisko moczydła. A powiedz rodziłaś na sali wielosobowej, bo ona mnie trochę przeraża i zastanawiam się nad opłatą za jednoosobową.
Ja rodziłam tam 2 dzieci i kolejne też zamierzam tam rodzić. Rodziłam na sali 1-os. i wieloos. i powiem szczerze że mi sie bardziej podobało na tej wielo. 1,5 roku temu ta 1 os. była płatna 200zł, ale zrezygnowałam bo położne mi odradziły. Do ubikacji mogłam tam iść spokojnie . Na ogólnej cały czas ktoś był przy mnie i się mną zajmował mimo że na sali były wszystkie łóżka zajęte. Ogólnie opieka o jakiej można pomarzyć. Zarówno na porodówce jak i potem. Pani od laktacji przemiła, mleko w razie co dla dziecka bez problemu, pomoc w karmieniu też. Zmiana na łóżku w razie potrzeby była prawie natychmiast. Nie zamieniłabym tego szpitala na inny. I pow. sobie że jakby mnie nie chceli przyjąć to będę sterczeć pod drzwiami aż mnie przyjmą.
 
Witam wszystkie mamuśki
Jestem tutaj nowa i mam pytanie
Czy któraś z Was może polecić mi dobrego ginekologa, który mógłby prowadzić całą ciąże? Jestem z Bródna więc dobrze by było żebym nie musiała daleko jeździć
 
Atomówko jeśli chcesz naprawdę dobrego ginekologa to całym sercem polecam dr IWANIUKA ANDRZEJA . Jest wspaniałym lekarzem , zna się na tym co robi , wykonuje USG , mi praktycznie od ręki wykrył ciążę pozamaciczną co okazuje się wcale nie takie proste bo lekarz z dużo dłuższym stażem nie poznał się . Dla niego każda pacjentka jest indywidualna , a przede wszystkim potem jest też w szpitalu do dyspozycji . Naprawdę polecam !!!!!!!!!!!! jA TRAFIŁAM NA NIEGO PRZYPADKIEM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .
 
Dziękuje serdecznie :)
A możesz mi jeszcze powiedzieć gdzie on przyjmuję? Nigdzie w necie nie mogę znaleźć na niego żadnych namiarów
 
Proszę bardzo !!! Przyjmuje w OMEDZE na ptasiej 4. Polecam z całego serca !!!! Pracuje też w szpitalu na Madalińskiego a szpital też jest na wysokim poziomie . oczywiście jak w każdym znajdą się osoby które pracować w szpitalu nie powinny ( znieczulica ) Ale 3/4 super.Warunki też są fajne . Zresztą co mam Ci pisać idż raz a przekonasz się że lekarz jest wspaniałym człowiekiem który co tylko może pomoże :)
 
Dziękuje Kasiu
Chciałam jeszcze zapytac czy któraś z Was korzysta z programu " Zdrowie, mama i ja" w szpitalu na Inflanckiej? I którego lekarza z tego szpitala możecie polecic?
Wydaję mi się,że jednak w tym szpitalu będę prowadziła ciąże i rodziła
 
reklama
Atomówko
Pewnie zdania są podzielone , ale właśnie z tego szpitala na inflanckiej lekarz nie poznał się na ciąży pozamacicznej , nie kazał mi robić USG do 12 tygodnia . Stwierdził na badaniu ciążę i wysłał na badania typu HiV itd . Więc ja ten szpital będę omijała z daleka . Jaki pan taki kram . choć może ja się tylko potknęłam i powiem że na lekarzu który powinien być kompetentny bo za wizytę bierze 150 zł a czas wizyty ok. 10 min. Nazywa się dr . Sikora . więc ja odradzam . Ordynator , wieloletnia praktyka i taki brak kompetencji . Przecież Usg to podstawa , co sama mu sugerowałam niestety powiedział że nie. Pozdrawiam i rób co uważasz
 
Do góry