reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Cześć dziewczyny.
Czy jest któraś co może mi napisać coś o inflanckiej, jak tam teraz jest. Rodziłam tam 3 lata temu i byłam średnio zadowolona, ale może coś się zmieniło. Pozdrawiam
 
Witam ^^.

Potrzebuję pilnie pomocy. Termin mam za niecały miesiąc, miałam rodzić w szpitalu praskim. Robułam wczesniej wywiady, na temat tego szpitala, wiadomo opinie były różne ale jednak przeważały te pozytywne. Natomiast teraz gdyjak moja przyjaciółka urodziła tam synka 21 lipca, już nie jestem przekonana co do tego szpitala. I szczerze mam ogromna panikę :-( bo to już tuż tuż!
Będę wdzięczna za każda pomoc.
Zastanawiam się teraz nad IMiDz na Kasprzaka, może ktoś wie coś na temat tego szpitala, jakie warunki, i czy są problemy żeby tam rodzić jeśli się nie ma tam lekarza prowadzącego?
Pozdrawiam:-D
 
Akashia ja rodziłam W IMIDzie i jestem bardzo zadowolona zresztą przeleć ostatnie 3-4 strony bo kilka dziewczyn również wypowidało się na temat tego szpitala :-) Ja jestem pozytywnie nastawiona do tego miejsca i przy drugiej dzidzi również będę chciała tam rodzić
 
Akashia ja rodziłam w IMiDz miesiąc temu, jeśli coś chciałabyś wiedzieć to chętnie odpowiem na Twoje pytania. Generalnie to jestem bardzo zadowolona.
Kegle siostra mojego męża rodziła na Inflanckiej w październiku i nie była zadowolona, generalnie wiele do życzenia pozostawia opieka poporodowa i chyba raczej nic się nie zmieniło odkąd ty rodziłaś. Cały czas remontują i idą na ilość a nie na jakość bo z każdej pacjentki mają dodatkową kasę od miasta. Siostrę mojego m. wypisali po cc na drugi dzień czego robić nie powinni - ale to już Ty musisz podjąć decyzję gdzie chcesz rodzić. Zdania są podzielone, jak wszędzie są plusy i minusy.
 
Ostatnia edycja:
blondplatyna - Pytań to ja mam całe mnustwo;-)Jaka opieka, czy położne fajne, czy sie interesuja, czy nie ma problemu żeby małuszek był po porodzie z mama jesli jest zdrowy. Jakie warunki na porodówce, i jakie na poporodowej. W ogole wszystko wszystko, co możesz to napisz :-)
 
Ja rodzilam dwoje dzieci w IMD i polecam w 100%, niestety teraz mam za daleko.... A zaluje bo uwazam, ze to najlepszy szpital dla rodzacej i pod wzgledem opieki dla noworodkow.

Teraz mam rodzic na Woloskiej, termin na styczen, czy moze ktoras z dziewczyn mi pomoc wyrobic sobie opinie o tym szpitalu!!!!! Prosze o wszelkie info!!!!!!!!
 
Akashia opieka na wszystkich oddziałach jest rewelacyjna! jak już mały był ze mną i leżał pod lampą to położne przychodziły co 15-20 min w nocy sprawdzać czy wszystko z młodym ok! naprawdę personel pierwsza klasa, maluszek od razu jest z mamą oczywiście jak jest zdrowy, co do warunków to jak to w szpitalu nie jest najgorzej sale też są różne jedna jest chyba 7 osobowa ale są i 3 osobowe jedynie co mi nie podpasowało to że nie dostałam odpowiedniej pomocy przy karmieniu piersią i niestety po 1,5msc przegraliśmy walkę o pokarm:-(
 
Blondplatyna i tego się właśnie obawiam. Ze jak już urodzę to wsadzą mnie na poporodową i będą mieli 'z głowy'. Tak to wtedy było. Nikt się nie zainteresował czy żyjemy. Rutynowe kontrole i nic więcej. Jak po 12 h wstałam do toalety i powiedziałam że w głowie mi się kręci to usłyszałam że po co wstaję. Ponoć były na noworodkach pielęgniarki 'anioły' ale niestety tylko dla znajomych... :(
Jeszcze się zastanawiam nad bródnowskim. Ma kilka zalet- że blisko, że moja pani doktor tam pracuje. No i chyba ostatnio ma coraz lepsze noty. Czy jest jakaś dziewczyna która mogłaby się podzielić informacjami na ten temat? Czy są tam na przykład jedynki i jeżeli tak ile kosztują?
Z góry dzięki za info. Pozdrawiam :)
 
reklama
Kegle moja koleżanka rodziła w bródnowskim w maju i bardzo chwali, leżała akurat w dwójce, ale dwójka chyba nie jest zła. Jedynki podobno były zajęte ale nie wiem ile kosztują. Najlepiej zadzwoń lub wybierz się na zwiedzanie i się dopytaj. Moja koleżanka była tam przed porodem i odpowiedzieli jej na wszystkie pytania i oprowadzili po oddziałach. Ja jeśli miałabym wybierać to napewno wybrałabym bródnowski. Na inflanckiej nie mają zaplecza dla noworodków i jeśli dzieje się coś z maluszkiem to przewożą karetką do innego szpitala, a w bródnowskim masz wszystko na miejscu.
 
Do góry