reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Cześć brzuszaczki :)

Kochane ja jak czytałam o tej sali wieloosobowej (raptem 3 łóżka) to dumałam jak to będzie...I bardzo pozytywnie się rozczarowałam :)
Przez dwa dni rodziłam sama!!! Nie było ze mną nikogo, tzn żadnej rodzącej :)
Nie opłaciłam położnej - a miałam jedną z najlepszych ;) Szczęście - wiem :)

Konwalianka :) to super że masz tam lekarza prowadzącego i to jeszcze dr M ;) Ja też miałam swojego...oj i przyznam że w moim przypadku to miało znaczenie.
Masz rację co do rodzenia na dużej sali, człowiek jest tak zajęty że naprawdę nie obchodzi co w koło :)

Dziewczyny ja też trzymam mocno kciuki za szybkie i szczęśliwe rozwiązania :)
 
reklama
Konwalianka jak tylko wracam do domu to zdaję sprawozdanie. Póki co nie zapowiada się aby nasza kruszynka chciała szybko opuścić swój dotychczasowy domek.
 
jak tam kochana? Jeszcze w dwupaku? Spiesz się, bo mój mały coś chyba za bardzo się spieszy :) U mnie już szyjka 0.8mm i rozwarcie na 2-3 palce..lekarz mówi, że widzi mnie na porodówce w przeciągu tygodnia.. a ja chce newsów od Ciebie :-)
Zaciskam mocno kciuki i powodzenia życzę..
 
blondplatyna, widzisz wszystko to co opisujesz ja już mam u lekarza, bo ciążę prowadzi ordynator IMidu, więc akurat ten aspekt mam z głowy.. konsultuje się z nim non stop a on z anielską cierpliwością mnie instruuje :) fakt, zasatanawiałam sie nad pojedyńczą salą pobytową po porodzie i niewątpliwie łazienka to duży plus, ale nadal się waham, pewnie wyjdzie w praniu. Jeśli chodzi o sale porodową, to podejrzewam, że będę miała gdzieś, czy jest ktoś na sali czy nie więc wogóle nie biorę pod uwagę wykupienia pojedynczej.
Ty już lada moment będziesz rodzić, zatem liczę na sprawozdanie no i oczywiście szybkiego porodu :tak:

Ja w oby szpitalach w których byłam miałam jedynkę )( inflancka i międzylesie i polecam ) spokój cisza mozesz trobić co Ci sie podoba , a prysznic otwierałam sobie drzwi dziecie stawiałam przed łazienką i tyle :) więc nikt do pilnowania nie był potrzebny . i wyspać się można :)
 
Dziewczyny czy ma któraś z Was jakieś informacje o cenniku w mswia na wołoskiej? Chodzi mi o poród rodzinny, tą salę do porodu z jednym łóżkiem i może zzo?
Będę wdzięczna za aktualne informacje.
 
Dziewczyny czy ma któraś z Was jakieś informacje o cenniku w mswia na wołoskiej? Chodzi mi o poród rodzinny, tą salę do porodu z jednym łóżkiem i może zzo?
Będę wdzięczna za aktualne informacje.

2 lata temu jak rodziłam przez cc to poród rodzinny kosztował 250 zł, jak chodziło się tam do szkoły rodzenia to był darmowy, sala też jakoś w tych granicach za dobę. Teraz rodzę w lipcu, ale jeszcze się nie dowiadywałam. Zumika jak będziesz znała aktualne ceny to daj znać
 
dziewczyny, chyba my wszystkie (OLi, Zumika) rodzimy w lipcu a WY się u nas a forum nie udzielacie :) CO do szpitala, to proponuję zadzwonić - na pewno powiedzą.. czasami cennik jest na stronie ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze jest aktualny, bo ja planuje rodzić w Instytucie a tu na stronie informacja, że znieczulenie 350zł a tak naprawdę jest darmowe.. Wydaje mi się, ze w tych czasach poród rodzinny powinien być darmowy..
Powodzenia
 
reklama
Konwalianka jestem!
Poród długi i ciężki. Ale gorąco polecam IMiDz. Położne fantastyczne, gotowe pomóc zarówno na porodówce jak i na położnictwie. Jedynym minusem jest to że sale wieloosobowe są masakryczne nie idzie wytrzymać. Ja miałam szczęście i byłam w dwójce. Na IP było tak trochę niemiło, ale idzie wytrzymać. No i oczywiście żarcie, ale to chyba w każdym szpitalu. Pani od laktacji na oddziale i przekochana na każde zawołanie. Jak masz jakieś pytania to pisz chętnie odpowiem.
 
Do góry