reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Witam ja rodziłam 18 miesiecy temu na Karowej i musze powiedzieć że zaplecze medyczne mają super ale personej OKROPNY!! Wstrętne nieżyczliwe pielęgniarki no i moja pani doktor Sotowska której nie polecam bo mnie po prostu na koniec olała.
Jak do nie zadzwoniłam że mnie póltora miesiąca przed czasem okropnie brzych boli to stwierdziła że przez tel. nie może mnie zdjagnozować i że jeśli uważam że coś jest nie tak to mogę sobie jechać do szpitala. Oczywiście w szpitalu okazało sie że łóżysko się odkleiło i szybko miałam cesarkę przez tą małpę omal nie straciłam synka. Teraz jestam w drugiej ciąży i zastanawiam sie gdzie rodzić.
 
Moja koleżanka urodziła trzecie dziecko przez cesarkę na Karowej tylko dla tego że lekarz chciał patrzeć czy widać już główkę jak mu tłumaczyła że wcześniejszą dwójkę rodziła w kuckach to jej nie słuchał a później wpadła położna że się zrobiła zator i trzeba przyśpieszyć i ją pociął.
 
Emilinka- ja mam karte medicover, ale korzystam z placówek współpracujących z medicoverem ( pewnie też tak możesz ) , mogę polecić ginekologa z dantex- med ( współpracują z medicover). p. Borakowska ( przyjmuje na nowolipiu).. bardzo miła , sympatyczna pani, aż miło .. oraz panią z Cybernetyki - Dela- Szymańska- starsza pani, pracowała na szaserów, konkretna..
Odradzam pana Marianowskiego jak komus prowadzi ciążę to USG trwa 15 min a jak nie prowadzi a robi samo USG to trwa pięć ... i masz wrażenie że pan się śpieszy..też przyjmuje w dantex- med..
 
Witam ja rodziłam 18 miesiecy temu na Karowej i musze powiedzieć że zaplecze medyczne mają super ale personej OKROPNY!! Wstrętne nieżyczliwe pielęgniarki no i moja pani doktor Sotowska której nie polecam bo mnie po prostu na koniec olała.
Jak do nie zadzwoniłam że mnie póltora miesiąca przed czasem okropnie brzych boli to stwierdziła że przez tel. nie może mnie zdjagnozować i że jeśli uważam że coś jest nie tak to mogę sobie jechać do szpitala. Oczywiście w szpitalu okazało sie że łóżysko się odkleiło i szybko miałam cesarkę przez tą małpę omal nie straciłam synka. Teraz jestam w drugiej ciąży i zastanawiam sie gdzie rodzić.


Dziewczyno, a Ty sądziłaś , że ktokolwiek jest w stanie zdiagnozować ból brzuch aprzez telefon??????? Dziwne...
 
witam,

nie wiedziałam gdzie napisać a ten temat wydał mi się najbardziej trafiony.. od paru lat leczę się u dr. Elżbiety Kozłowskiej (przyjmuje między innymi w centrum Damiana ale też prywanie na ul. Herbsta). chciałabym żeby prowadziła mi ciążę, czy któraś z Was zna może dr. Kozłowską i może podzielić się jakimiś opiniami na jej temat?? będę bardzo wdzieczna.
 
witam,

czy któraś z Was zna dr. Elżbietę Kozłowską?? przyjmuje między innymi w centrum Damiana.. Chodzę do niej od paru lat, teraz myślę o dziecku i jestem ciekawa jak prowadzi ciążę i czy może któras z Was może mi cos podpowiedzieć?

pozdrawiam
 
reklama
Witam,

Ja do niech chodze od początku ciąży (6 miesiac) i jestem zachwycona. BArdzo troskliwa miła opiekuńcza i wyrozumiała. Dba o swoje podopieczne

Pozdrawiam
 
Do góry