reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Jagusia z moją Nelką było podobnie tylko leżała pod lampami 3 dni. Bilirubinę miała 18 w 2 dobie i położyli ją pod lampy, ale tylko dlatego, że zostałam w szpitalu z powodu niedokrwistości. Chcieli mnie wypisać już na drugi dzień po porodzie bo było za mało miejsc z szpitalu mimo że Nelka była prawie pomarańczowa:confused:. Nie wiem co by było dalej, bo byłam zielona jak szczypior, w ogóle nie wiedziałam co to jest żółtaczka i nawet pies z kulawą nogą mi nie powiedział, że coś jest nie tak. Uważam, że to jakaś paranoja, wiadomo, że żółtaczka sama przechodzi, ale jak utrzymuje się długo wysoki poziom bilirubiny to może to nie jest to takie byle co, bo bilirubina odkłada się wtedy w mózgu dziecka i może powodować neurologiczne komplikacje. Dlatego trochę mnie irytuje to lekceważenie lekarzy. Gdy mnie wypisano ze szpitala, to nie powiedziano mi nawet, że powinnam zrobić córce badania krwi na poziom bilirubiny za jakiś czas.A wypisano ją jak poziom spadł do 15mg%.
 
reklama
Czesc dziewczyny, jestem w rozterce ,jestem w 36 tyg. ciazy
nie mam szpitala ani poloznej.Bardzo chcialabym rodzic na Karowej, i mam do Was wielka prozbe jesli ktoras z was tam niedawno rodzila ,to prosze doradzcie mi jakas dobra polozna. Podajcie mi jej nazwisko i telefon, moze ona cos mi tez doradzi.

Z gory dziekuje.
 
Szukam sprawdzonego lekarza. Leczyłam sie u kilku i niestey bez skutku. Dlatego prosze o podanie lekarzy znajacych się na kłopotach z prolaktyna, insulina itd. Z góry dziekuje.
 
Cześć Dziewczyny,
czy ktoraś z Was wie coś wiecej o Instytucie Matki i Dziecka?
Nie znalazłam zbyt wielu opinii na temat tego szpitala :(
Mój lekarz prowadzący tam pracuje więc myślę o tym żeby tam urodzić i chciałabym poznać Wasze opinie na temat IMiD.
Dziękuję
 
Ja rodzilam w Bielanskim. jezeli ktos jest zainteresowany to sluze informacjami.
Bylam przez kilka dni tez tam na patologii.
Urodzilam 21 kwietnia. Wlasciwie polecam ten szpital. jak bede drugi raz rodzic to tez chce tam - przynajmniej narazie
Sale w porzadku, czyste, odremontowane - zarowno patologii, porodowe i poporodowe. Polozne pomocne i uprzejme. Zastrzezenia mam do lekarzy, ale powiedzmy ze wykonywali swoja prace.
 
Nie wiem czy zna sie na insuline i prolaktynie, ale podobno bardzo dobry ginekolog-endokrynolog jest w Lim-ie, Krzysztof Dynowski. Informacje mam z drugiej reki.
 
Moją ciążę prowadziła lek. Halina Modkowska - Czarnowska ( ginekolog-endokrynolog) Pracuje w szpitalu na Szaserów i prywatną praktykę ma w przychodni prof-med na Ursynowie. Sympatyczna i myślę bardzo miła, delikatna, rzeczowa i życzliwa osoba. Jeżeli chcesz to odszukam dane i podam ci tel (wyprowadziłam się z Wa-wy i mam innego gin). Z tego co wiem to ma sporo pacjentek ale przyjmowała w tej przychodni pon-pt od 15 do 19.
Pozdrawiam
 
Witam Wszystkich !!!:-D

Jestem zainteresowana wszelkimi informacjami na temat szpitala na Karowej (dobrą położna i lekarzem) więc jeśli ktoś byłby chętny podzielić się ze mną wszelakimi wieściami na ten temat będę wdzięczna.

Dziękuję
 
reklama
Do góry