reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
To i ja mam podobne pytanie.
Jestem dopiero w połowie ciąży ,ale dziś mąż mnie zaskoczył pytaniem ...
Gdzie chcesz rodzic ?
W którym szpitalu?
:szok::szok::-D:-D:-D
Powiem szczerze ,że wstępnie rozmawiałam ze swoim lekarzem ,ale nie konkretnie .
Mężowi powiedziałam ,ze jak pozbieram opinie to wtedy zdecyduję .
Dziś jego koleżanka z pracy usilnie go namawiała na szpital św.Zofii ,ale ja przekonana nie jestem ...:no:
pomimo tego nowego sprzętu OLYMPIC COOL-CAP i TECOTHERM -
jakoś do mnie nie przemawiają :no::no:
Córkę rodziłam w 96 r. w praskim i było naprawdę spoko ,ale to sporo czasu temu .
Synka w 2002 na Karowej.
Poród ciężki ,z powikłaniami ,ale Ci lekarze uratowali małemu życie ,za co będę im wdzięczna na zawsze .
Warunki były super ,wyposażenie sal pełne ,a nawet koszule mieliśmy ze szpitala całkiem przyzwoite i w różnych kolorach .Wszystko wydawane bez limitów.
Podkładów full w szpitalu,pieluszki dla maluchów 5 sztuk na dzień i 2 na noc,położne super ,a leżałam całe święta ,więc atmosfera była dość specyficzna .
Przeleżałam tam 10 dni ,więc sporo czasu spędziłam i sporo się naoglądałam.;-)
Ogólnie byłam mega zadowolona i najbardziej to bym chciała tam rodzić ,ale podobno trudno się teraz dostać...
Czekam na Wasze opinie .
Mój lekarz poleca IMiD ,Bielański lub Czerniakowską ,co do Karowej to mówi ,że to specyficzny szpital i tam czasami nawet własnych pacjentek nie przyjmują :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
mój lekarz pracuje w bielańskiem na ten mnie usiilnie namawia ale jeśli wszystko z ciążą będzie ok to raczej mnie tam nie zobaczy, bo to ode mnie straszliwie daleko no i słyszałam, że tak znowu rewelacyjnie nie ejst tzn dobrze ale nei to, ze koniecznie trzeba tam. 2 pierwszych rodzilam w Pruszkowie i byłam zadowolona choć fakt, ze mialam opłacona polożną, oddzialową. Tylko tam jest duży minus, ze nie mają neonatologii więc w razie czego musza przewieść maleństwo. Jesli bedą jakiekolwiek watpliwości co do dziecka to będę się musiala nad czymś innym zastanowić. Na razie nie wiem
 
reklama
witam,
ja rodziłam w Bielańskim rok temu. juz opisywałam tu co i jak. miałam tam swojego lekarza więc dlatego tam rodziłam choć jechałam z Wesołej.
Szpital ok. pielegniarki na patologii ok, na pooperacyjnej też. a! zapomniałam dodać ze rodziłam cc. Tam, można powiedzieć, że są trochę nastawieni na cc. jak tylko jest cos nie tak to się nie patyczkują i robią cesarkę. mój lekarz chciał zebym rodziła naturalnie, ale ja się bałam. poza tym pierwszą urodziłam przez cc. popatrzyli i stwierdzili, ze nie ma problemu. będzie cc. nawał dziewczyn bardzo duży. łatwo dostać się nie było. pomimo, ze miałam skierowanie to i tak raz byłam odesłana. A żeby się załapać to mój lekarz położył mnie w piątek po południu (kiedy dużo było wypisów). przelezałam cały weekend aż do wtorku. we wtorek cc a potem na położnictwie do piątku.

pierwszą rodziłam na Solcu. 7 lat temu. też dobry szpital, dobra opieka.
 
Do góry