reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
W takim razie powodzenia życzę :)

hej, ja już po wizycie w szpitalu w Piasecznie - szpital naprawdę super, sale porodowe nowe, kolorowe, pojedyncze.. sale po porodowe - podwójne lub potrójne bezpłatne, pojedyncza płatna 400zł za dobę; jest także sala odwiedziń, gdybyś chciała z rodzinka posiedzieć nie w pokoju.. jest opieka neontologa 24h/dobę i anestezjologa. Szpital przyjmuje jednak kobiety od 37 tygodnia ciąży i jak coś sie dzieje to przewozi do bardziej wyspecjalizowanej placówki, więc to mnie nieco zbiło z tropu.. a i opieka położnej 1500zł, a znieczulenie 600zł. Dodam, że położne bardzo miłe i dość młode.. na porodówce było 7 kobiet, więc to młoda placówka..ale naprawdę mi się spodobało..
W piątek jadę do Instytutu i już wówczas klamka zapadnie :)
 
Czesc dziewczyny!
Dołączę się do tematu, bo niedługo również rodzę. Mam kilka pytań:
Ostatnio okazało się, że mam rozejście spojenia łonowego i ledwo chodzę. Dostałam od ortopedy zaświadczenie, że do rozważenia jest cesarskie cięcie, jednak mój gin mimo że powiedział mi wprost, że on radzi mi cesarkę, to jednak nie wypisał skierowania (prosiłam o nie) i muszę załatwiać to już w szpitalach, z kolei jak dzwoniłam po szpitalach, to mam się zgłosić na izbę, ale z zaświadczeniem od lekarza prowadzącego. Czy może któraś z Was miała podobne doświadczenia?
Nie ukrywam, że w tej sytuacji wolałabym chyba mieć cesarkę. Po wypowiedzi ortopedy, mojego gina i na forum gdzieś o tym czytałam, że jeśli to spojenie się rozejdzie za bardzo, a mi to grozi, to po porodzie (chodzi głównie o SN), to trzeba leżeć kilka tygodni cały czas bądź z nogami w górze bądź płasko. I jak tu się opiekować dzidzią?
Jeśli okaże się, że będę mieć jednak cesarkę, to który szpital polecacie?
 
konwalianka, też zastanawiam się nad szpitalem w piasecznie, jednak martwi mnie to, że prawie nic o nim nie wiem - mało mam się wypowiadało, w końcu nowy szpital!
 
Czesc dziewczyny!
Dołączę się do tematu, bo niedługo również rodzę. Mam kilka pytań:
Ostatnio okazało się, że mam rozejście spojenia łonowego i ledwo chodzę. Dostałam od ortopedy zaświadczenie, że do rozważenia jest cesarskie cięcie, jednak mój gin mimo że powiedział mi wprost, że on radzi mi cesarkę, to jednak nie wypisał skierowania (prosiłam o nie) i muszę załatwiać to już w szpitalach, z kolei jak dzwoniłam po szpitalach, to mam się zgłosić na izbę, ale z zaświadczeniem od lekarza prowadzącego. Czy może któraś z Was miała podobne doświadczenia?
Nie ukrywam, że w tej sytuacji wolałabym chyba mieć cesarkę. Po wypowiedzi ortopedy, mojego gina i na forum gdzieś o tym czytałam, że jeśli to spojenie się rozejdzie za bardzo, a mi to grozi, to po porodzie (chodzi głównie o SN), to trzeba leżeć kilka tygodni cały czas bądź z nogami w górze bądź płasko. I jak tu się opiekować dzidzią?
Jeśli okaże się, że będę mieć jednak cesarkę, to który szpital polecacie?

ja polecam Wołoską (szpital MSWiA), a kiedy masz poród?
 
blondplatyna ja rodziłam w sierpniu 2010 i IMiDZie i jestem bardzo zadowolona chociaż w czasie ciąży nawet przez myśl mi nie przeszło żeby tam rodzić ale gdy przyszło co do czego i wody odeszły mi 6 tyg przed termin to pojechałam gdzie najbliżej czyli na kasprzaka i nie żałuję opieka rewelacyjna na patologii porodówce neantologi i salach poporodowych panie były przesympatczne wystarczyło raz o coś poprosić i zaraz wszystko się znajdywało jedynie o co mam żal że nie położyli nacisku na karmienie piersią i w końcu po 1,5msc przegraliśmy walkę z laktacją ale mimo wszystko gdy jeszcze kiedyś będę w ciąży to chce rodzić w IMiD,
 
reklama
Ja też mam na Kasprzaka najbliżej. A czy możesz mi jeszcze napisać czy trzeba zabierać kosmetyki dla dziecka, czy są dostępne podkłady dla rodzących, bo jak byłam zobaczyć oddział to mówili, że mają. Ale w razie czego wolę dopytać u źródła, żeby później nie męczyć mężulka żeby dowoził.
 
Do góry