reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

W Bródnowskim rodziłam córcię rok temu z kawałkiem, poród rodzinny i znieczulenie było bezpłatne.Z opieki przed porodem (leżałam na patologii kilka dni), w trakcie porodu i po byłam zadowolona.
Z tego co wiem jest tak nadal.
 
reklama
ostatnio pokusiłam się o poszukanie jakichkolwiek informacji na temat porodów w szpitalu bródnowskim. Nie spotkałam się żadną złą opinią. I coraz bardziej jestem skłonna tam pojechać.
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała cc w Iatrosie?
Jak wygląda opieka nad noworodkami? jak wspominacie pobyt w klinice?
czy warto zdecydować się na poród właśnie tam. Będę wdzięczna za wszystkie informacje
 
Rodzila tam od nas jedna z lipcowek , byla bardzo zadowolona. Podsunelam jej Twoje zapytanie. pewnie odpisze Ci jak bedzie miec chwilke :tak:
Prawda Beatko,ze odpiszesz ??;-)
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała cc w Iatrosie?
Jak wygląda opieka nad noworodkami? jak wspominacie pobyt w klinice?
czy warto zdecydować się na poród właśnie tam. Będę wdzięczna za wszystkie informacje

kasiulec jak mam być szczera do bólu to są najlepiej wydane pieniażki w mojm życiu :-):-):-) Obsługa rewelacyjna , położne do dzieciaczków podejście anioła :-) lekarze przemili :-) warunki super :-) . Polecam Ci tą klinikę ze szczerego serduszka napewno będziesz zadowolona :-)
 
kasiulec jak mam być szczera do bólu to są najlepiej wydane pieniażki w mojm życiu :-):-):-) Obsługa rewelacyjna , położne do dzieciaczków podejście anioła :-) lekarze przemili :-) warunki super :-) . Polecam Ci tą klinikę ze szczerego serduszka napewno będziesz zadowolona :-)

dziękuję za odpowiedź! a kto Ci robił cc? i powiedz jak to wygląda? przyjezdzasz w ustalonym terminie, a co sie dzieje jak porod zaczyna się przed tym czasem?
sorki ze marudze, ale mam stresa;-)

Są tam też pediatrzy? czy dzieciom robią wszystkie badania tak jak w państwowym szpitalu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry