reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

reklama
Ja jestem zwykla kobieta oplacajaca skladki zus...i jestem/bylam baaaaaaardzo zadowolona z porodu w madurowiczu...kompletnie sie nie zgadzam z przedmowczynia.
I tutaj wlasnie widac to co juz kiedys napisalam, jeszcze sie taki ie urodzil co by kazdemu dogodzil:-D;-)
Nie znam szptala,lekarza , pielegniarki,poloznej ktora mialaby same pzytywne opinie;-):tak:

zgadzam sie z przedmowczynia w 100%. rodzilam w grudniu w madurowiczu, nie znalam szpitala,nie mialam stamtad lekarza i zadnej poloznej nie znalam, lezalam 4 dni na patologii gdyz stawilam sie w termin porodu a ze wzgledu na wysokie cisnienie w ciazy juz mnie tam zostawili. jestem bardzo zadowolona ze szpitala i spokojnie moge polecic go kazdej ciezarnej, jedyne co to sa stare niewygodne lozka ale jakos to mozna przezyc.
Oczywscie tzreba byc przygotowanym na to ze to nie jest hotel i jesli sie ma jakis problem czy prosbe po prostu trzeba spytac czy poprosic bo niczego sie nie domysla tym bardziej ze szpital od jakis paru miesiecy jest przepelniony i maja pelne rece roboty (wypisuja nawet w niedziele zeby miejsce dla nowych pacjentek zrobic) i nie spotkalam sie przez ten tydzien co lezalam zeby komus odmowili pomocy.
co do znieczulenia to sie zmienia z miesiaca na miesiac, nalepiej sie spytac czy zadzwonic, akurat jak ja rodzilam to nie bylo z tym problemu ale nie korzystalam
 
A co trzeba ze soba zabrać,czy inaczej co zapewnia szpital dla mamy i dziecka w szpitalu w Rydygierze
Ja tam rodziłam ponad 5 lat temu i nie wiem czy się coś po zmieniało?
 
Ja z moimi robakami bylam u pani dr Olimpii Nowakowskiej. Polecil mi ja jeden z lekarzy okulistow, ponoc dobry fachowiec jesli chodzi o okulistyke dziecieca. Ja mialam mieszane uczucie...Tzn. jesli chodzi o corke to bylam mega zadowolona, bo badanie nie trwalo 5 minut, tylko 45 minut i zrobila chyba wszystkiemozliwe, jednak syn byl maly i w sumie rozumiem ze ruchliwe dziecko trudno jest zbadac, jednak ona jako okulista dzieciecy powinna byc na to przygotowana, a niestety srednio byla. No i jest droga bo jedna wizyta (przepisanie samej atropiny) 100 zl, kolejna wizyta tez 100 zl.
 
reklama
Ja długo leżałam w Madurowiczu... bo do Matki Polki nie chciałam... i do dziś pluję sobie w brodę...
urodziłam w 6 miesiącu, chłopcy umarli... ale przed porodem leżałam cały czas ( 2miesiace) w Madurowiczu... skracajaca szyjka, skurcze, nikt nie założył mi krążka... ani żadnych leków... wyszłam w piątek, urodziłam w sobotę...i to jeszcze na izbie w Madurowiczu dyżur miał dr Skoczylas... powiedzial że 5 cm rozwarcia i że nie ma miejsc... zebym sobie jechała do MP... z bólami, spłakana pojechałam do MP... tam urodziłam... dziś wiem, że gdybym była w MP to bym miała swoich chłopców prawdopodobnie... a w Madurowiczu nic totalnie, olewka po całości... i miałam tam lekarza prowadzącego, który nie odbierał telefonów.....
MP nie wygodne łóżka... jest na co narzekać... nie miły personel.. ale zależy na którym piętrze... ale powiem szczerze, że najlepsi specjaliści i że warto się przemordować...
 
Do góry