reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Drogie Panie, jestem studentką Etnologii i Antropologii Kulturowej na UW i pisze właśnie prace magisterską nt. Matki Polki. Zbieram właśnie opinie i materiały o tym szpitalu. W związku z tym byłabym bardzo wdzięczn, jeżeli któraś z Pań zechciałaby opowiedzieć mi o swoich doświadczeniach z CZMP. Mój adres mwegrzyn@o2.pl Z góry dziękuję za pomoc! Serdecznie pozdrawiam
Maria Węgrzynowska
ps. oczywiście wszystkie dane będą anonimowe!
 
reklama
Burzyczko- to się zmieniło ..właściwie zmienia ..proponuje zadzwonić do bezpośrednio do szpitala:tak::tak:
 
Ja rodziłam miesiąc temu w tym szpitalu i mam bardzo złe wspomnienia!! Nie wiem dlaczego nikt nie pisze na temat zmiany pościeli w tym szpitalu. Dla mnie to jest skandal co tam się wyprawia. Po porodzie leżałam 9 dni i przez ten czas ani razu nie zmieniono mi pościeli mimo że prosiłam. Mało tego, dziewczyny po cesarskich cięciach przenoszono z sali pooperacyjnej z tą samą pościelą!!
Druga sprawa to opieka medyczna... jeśli chodzi o ginekologów, to nie powiem nic złego. Mnie prowadził dr Baradyn, jestem bardzo zadowolona. Ale jeśli chodzi o pediatrów, to jest tam jedna kobieta, która teoretycznie jest miła i wydaje się być dobrym lekarzem. Niestety, tylko się wydaje. Moje dziecko miało problem z kupkami, kiedy jej to zgłosiłam stwierdziła że jestem przewrażliwiona. Cały dzień mały był ze mną i wiem że nie zrobił kupki, na następny dzień w karcie miał wpisane 3. Kiedy je zrobił?? Chyba podczas kąpieli, bo tylko wtedy nie był ze mną.
Jest jedna położna zajmująca się noworodkami, nie wiem jak się nazywa, ale ta pani ma problem ze słuchem - nosi aparat. Jest to kobieta z powołaniem, widać że kocha dzieciaki. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, wyjaśni jak zajmować się dzidziusiem i pomoże przystawić do piersi. Jest to jedyna osoba na którą mogę powiedzieć z czystym sumieniem coś dobrego na oddziale noworodkowym. Inne panie zajmują się dzieciakami bo muszą, choć nie mówię że robią to źle.
Gdybym miała rodzić kolejny raz pewnie i tak bym się zdecydowała na ten szpital, bo opieka przy porodzie w moim przypadku była super, a miałam bardzo ciężki poród. Tylko następnym razem nie siedziała bym grzecznie i cicho na sali noworodków, w końcu nie jesteśmy zwierzętami i należy nam się normalne traktowanie (i czysta pościel:-p).
 
burzyczka, ubranka dają szpitalne ale preferują jak się ma własne, pieluchy i chusteczki własne, podkłady poporodowe dają oni ale jedną paczkę, a czasem to nie wystarcza. właściwie większość rzeczy lepiej mieć ze sobą, najwyżej się nie przydadzą.
 
przy pierwszym porodzie mi dali przy przyjeciu do szpitala, przy drugim nie ale jak sie pytalam dziewczyn to podobno daja tylko trzeba poprosic albo im sie wtedy po prostu skonczyly bo w tym samym dniu bylo ponad 10 porodow. Szczerze to wolalam miec swoja koszule bo te szpitalne maja takie wyciecie na plecach ze caly tylek widac :/

burzyczka a jakiego masz lekarza, pracuje w Madurowiczu?
 
reklama
Do góry