reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
Witam chciałabym uzyskac informacje od którejś z was jak wygląda procedura po porodzie na UJASTKU?? tzn chcialabym sie dowiedziec co dokladnie krok po kroku dzieje sie z matka gdy dziecko zostanie jej juz zabrane do mycia, wazenia itd.... Czy lezy sie jeszcze na porodówce jakis czas jak bywalo to dawniej?? Czy myje sie samemu?? Jak w ogole wygladaja te pierwsze chwile po porodzie w praktyce zanim matka zostanie przewieziona na sale gdzie bedzie czekal na nia juz tatus z dzieckiem ??? Bardzo prosze o odpowiedz Pozdrawiam
 
Mam pytanie dla wszystkich mających jakieś informacje na temat lekarzy położników w Krakowie. Mieszkam w Hiszpanii i za dwa tygodnie wracamy do Polski. Jestem w 7-dmym miesiącu ciąży i przeraża mnie trochę wizja porodu w Polsce bo nasłuchałam się różnych rzeczy takich że włosy stają dęba. Szukam jakiegoś dobrego lekarza i szpitala. Będę wdzięczna za każdą radę. Chciałabym rodzić w wodzie ale nie jestem co do tego pomysłu w stu procentach przekonana. Najbardziej zależy mi na znalezieniu lekarza który dokończy prowadzenie ciąży, tzn. zleci potrzebne badania itp.
 
Moją ciążę prowadziła dr Dorotę Skrobacka, przyjmuje w Scanmed i Multi Medis. Rodziłam w Żeromskim dwa razy (tzn. drugi urodziłam w domu, ale od razu po tam też pojechałam) i jestem baaardzo zadowolona z "obsługi". Żeromski ma za free: porody rodzinne, super wyposażone sale, poród w wodzie itp. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiem.
Wiem też, że dobre opinie ma dr Dorota Nowak - pracuje w Żeromskim.
 
moje ciąże prowadził dr Tomasz Bereza z Kopernika, przyjmuje napewno w przychodni Na Kozłówce, ale wiem ze jeszcze gdzies(tylko sie nie orientuje dokladnie gdzie)
a rodzić> tylko w Żeromskim! potwierdzam opinie catherinki:tak:
 
Z Filipem byłam na 3-osobowej i było jak dla mnie ciasno i współlokatorki jakieś dziwne, teraz na 5-osobowej i było przestrzennie i towarzystwo super. 5-osobowa jest jedna, pozostałe wszystkie 3 z tego co kojarzę.
 
catherinka ja prawdopodobnie też zdecyduję się na Żeromski bo blisko mieszkam.. Mam pytanie, czy wiesz coś na temat ZZO? Nie wiem czy się na nie nie zdecyduje.. ale nie wiem jak to jest z nim w Żeromskim.
 
reklama
Do góry