reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

Teraz zastanawiam się nad porodem w Rydygierze słyszała bardzo dobre opinie o nim, ale mam obawy, bo mam lekarza z Siemiradzkiego i jak pójdę do Rydygiera to będą krzywo na mnie patrzeć, że nie poszłam rodzić tam gdzie jest mój lekarz prowadzący. Czy miałyście podobne doświadczenie, a może niepotrzebnie się obawiam? Bardzo proszę o rady i opinie. Magda.
Ja jestem zameldowana we Wrocławiu i do Rydygiera w Krakowie trafiłam "z ulicy" nikogo w szpitalu nie znając i za nic nie płacąc. Nikt na mnie krzywo nie patrzył. Wręcz przeciwnie: opieka była wspaniała, położna cudowna, warunki poporodowe bardzo dobre (byłam sama w pokoju z łazienką).
 
reklama
No właśnie ja miałam straszne komplikacje i myślałam,że nie przeżyje już.Wiesz każdy miał swoje pieluszki,no bo trzeba mieć swoje pampersy i chusteczki nawilżane.Ja zabrałam do szpitala ok 30 sztuk i mi brakło to mąż mi dowoził i koniecznie jakąś maść do pupy zabierz ponieważ ja nie miałam bo nie wiedziałam że trzeba mieć i mi sie mała odparzyła.Pampersów weź kilka najwyżej Ci ktos przywiezie]
witam serdecznie termin mam na 28 marca i moja gin mi poleciła szpital zeromski i mam pytanie
a po ilu dniach wypisuja z Zeromskiego do domu??? a i jak jest z ktg moge sobie poprostu isc do szpitala i poprosic o ktg????
 
witam serdecznie termin mam na 28 marca i moja gin mi poleciła szpital zeromski i mam pytanie
a po ilu dniach wypisuja z Zeromskiego do domu??? a i jak jest z ktg moge sobie poprostu isc do szpitala i poprosic o ktg????

Witaj:) Ja miałam CC i do domku wypisują w 3 dobie:-) myślę,że przy porodzie naturalnym jest tak samo bo wcześniej chyba nie bo wszędzie tak jest,że w 3 dobie.A jeśli chodzi o ktg to musisz zadzwonic wcześniej i się zapisać bo bardzo dużo ludzi zawsze tam jest:-).Jeśli masz jakieś pytania to pisz:-).Pozdrawiam.
 
Witaj:) Ja miałam CC i do domku wypisują w 3 dobie:-) myślę,że przy porodzie naturalnym jest tak samo bo wcześniej chyba nie bo wszędzie tak jest,że w 3 dobie.A jeśli chodzi o ktg to musisz zadzwonic wcześniej i się zapisać bo bardzo dużo ludzi zawsze tam jest:-).Jeśli masz jakieś pytania to pisz:-).Pozdrawiam.
Potwierdzam, mialam dwa naturalne, jeden tam, a drugi w domku, bo nie zdazylam :D, ale zaraz po mnie tam zawieziono :)
Na KTG to dzwon szybko do poradni gin, zapytaja Cie o temrin i wpisza jak tylko bedzie to mozliwe, ale wiem, ze jakos zawsze wepchna ;)
No i baaardzo ten szpital polecam! :)
 
Byłam dzis w zeromskim i mam miec ktg jutro o 8.30 i gzie ja mam isc potem z tym ktg bo moja gin mowila mi zebym jeszcze poprosiła o badanie ale kogo ja mam tam poprosic i czy mam sie rejestrowac do lekarza czy poprostu po ktg gdzies podejsc jak ja nie wiem gdzie co jest byłam tam dzis pierwszy
0 raz ... pomocy!!!!!!!!!!111
 
Witam. Jestem nowa i mam pytanie. Czy ktoś może mi podać namiary do dobrej położnej w szpitalu Ujastek i w Rydygierze? Bo między tymi dwoma szpitalami chcę wybrać.
 
domino26 jest odpowiedni dział, w ktorym dziewczyny piszą opienie o lekarzach, położnych i szpitalach.
Tam napewno znajdziesz odpwiedź na pytanie.
 
reklama
My rodziliśmy na Ujastek w Krakowie. Mieliśmy położną p. Krysię G. Mogę polecić zarówno szpital i położną. Byliśmy bardzo zadowoleni. To było prawie rok temu, nie wiem, jak jest teraz.
 
Do góry