reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

reklama
moja bratowa miała opłaconego lekarza ze św. Rodziny-cesarka ale nic z tego już po terminie wylądowała na Polnej i Bogu dziękuje ,bo poród skończył się cc-bo mała odlatywała a w tamtym szpitalu nie zapokoiło.złe KTG .Dzięki cudownej położnej Iwonce wszystko skończyło się szczęśliwie.Mała jest Cudowna,a opieka w szpitalu -rewelka
 
Ostatnia edycja:
Dr. Danielowi powinni odebrać prawa do wykonywania zawodu!!! Poszłąm do niego bo w chwili kiedy pojawiły się 2 kreseczki nie wiedziałam co mam zrobić...i trafiłam tam...ale jak weszła tak wyszłam,każdą z pacjentek około godziny trzymał w swoim gabinecie...ale oki fajnie,wystrój poczekalni i gabinetu antyki,pomyślałam,że facet z klasą i byłam na 2 wizytach,ale potem zauważyłam,powieszone rękawiczki jednorazowe,które mył pod kranem i ustawione wzierniki metalowe,który na moich oczach też umył!!! Nie wspomnę o wielkiej ilości leków które mi przepisał i co tylko,ale ten lekarz pozbawił mnie złudzen,niby prywatnie,niby powinna być ok,a nie było gorąco go ODRADZAM!!!
 
Drogie Kobietki rodzące w Raszei mam pytanko czy w tym szpitalu trzeba mieć ubranka dla dzidziusia bo w niektórych szpitalach trzeba mieć tylko na wyjście ze szpitala. Słyszałam równiez że wychodząc z tego szpitala mama otrzymuje wyprawke dla maluszka co ona zawiera ? Z góry dziekuje za odpowiedz :-)
 
atrojanek88 to wygląda w ten sposób że dzidzia po urodzeniu jest ubierana w ciuszki szpitalne ściślej mówiąc to jest tylko kaftanik no i pampers i zawinięta jest w rożek, nie musisz mieć nic dla maluszka ale lepiej zabrać swoje bo te które oni zakładają są duże i sztywne codziennie rano przychodzą pielęgniarki z noworodków i zabierają do kąpania ja wtedy dawałam swoje ubranko i prosiłam o założenie go. Proponuję ci zabrać kilka sztuk kaftaników to wystarcz do tego jakieś skarpetki i rękawiczki nie drapki, zabierz też z 2 pieluszki tetrowe przydadzą się jak dzidzia ulewa itp, dają 5 sztuk pampersów codziennie więc zabierz ze sobą małą paczkę bo to co dają może ci nie starczyć i weź chusteczki nawilżone dla niemowląt to ci pomoże szybciutko zmienić pieluszkę ponieważ maluszek na początku oddaje smółkę kilka razy na dobę.
Co do wyprawki to ja dostałam "niebieskie pudełko" możesz zobaczyć na stronie www.abcdzieci.pl zestaw dzidziuś z próbkami prszków i płynów do prania, zestaw próbek Oilatum z malutkim ręczniczkiem i próbkę bepanthen z ulotkami.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz na priva:tak:
 
Witajcie! Też slyszałam, że klimat do rodzenia w szpitalu Św. Rodziny - rewelka, ale gdy sa kłopoty to i tak zostaje Polna... Ja właśnie mam lekarza z Polnej - a propos słyszał ktoś o lekarzu Krzysztofie Szymanowskim? Jakie są Wasze opinie? A kto wie jak wyglądają sale porodowe na Polnej? Czy są jedno- czy wielo-osobowe, czy są worki sako, prysznic lub piłki, drabinki itp? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z gratisem:))

 
Ja rodziłam na Polnej :tak:sale sa jednoosobowe (jest ich chyba 7 czy 8) w każdej wygodne łózko i fotel dla tatusia, łazienka z prysznicem i wc :tak:worki sako też są chyba, mozna poprosić, ja osobiście cały czas pod ktg leżałam, wstawąłam tylko siusiu i prysznić wziąźć:-)
 
reklama
Do góry