reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

I bądź tu teraz mądrym hihi Ech ja póki co rodzę w Grodzisku Wlkp. Znalazłam się tam kiedy traciliśmy pierwszą dzidzię i trzy dni spędzone w szpitalu, a na każdej zmianie obsługa jak z bajki. No pomijając jedną babeczkę-pielęgniarkę. Ale nie jest mi ona wstanie zmącić opinii o tym szpitalu :)
 
reklama
ooo widze ze jestes z opalenicy, ja od malego mieszkalam w dopiewie :p:p...

ja tez bede rodzic na polnej, szpital jest boski, pielegniarki tez, ja jestem tam na kazdym badaniu i zawsze tam jezdze jak cos sie dzieje.... wiekszosc pielegniarek znam juz i zadna nie byla wzgledem mnie wredna.... lekarze tez sa super :).... i z tamtad mam tez gina prowadzacego... uwielbiam ten szpitala :)...
 
Ja bede rodzic we wrzesniu wiec mam jeszcze troche czasu ale caly czas sie zastanawiam czy raszei czy polna i mam dylemat :) A czy jak np pojde i powiem ze chcialam zobaczyc jak wyglada oddzial albo dowiedziec sie o opieke to bedzie z kim porozmawiac na ten temat czy raczej odmowia i nie wpuszcza?!
 
witam. rozmawialam z polożna z raszei. sale porodowe 1-osobowe, ładnie , wyglada jak pokój, w kazdym łazienka z wanną,drabinki, piłki, przy matce ważą i mierzą dziecko, koszt 50 zł poród rodzinny, trzeba wziąść dla męza jakies ubranie swobodne i prowiant:), dla mamy koszulka do porodu( najlepszy zwykły t-shirt) koszule po porodzie, klapki, środki higieniczne, dla dziecka wszystko oprócz ubranek.najlepiej tam jechac w ostatniej chwili bo nie wypuszczają do domu tylko kładą na patologii. z tego co sie dowiedzialam od dziewczyny ktora rodzila w lutym to bardzo miłe położne
 
Ja również skłaniam sie ku Raszei :) mam zamiar sie tam wybrać bo mieszkam nie daleko :) A mój małż zaczepił w windzie jakąś parkę z noworodkiem i pytał gdzie rodzili mówili, że w Raszei i bardzo polecają. Ale z drugiej strony moja położna środowiskowa mówiła że czasem w Raszei zbyt długo czekają z cesarką np. i później szybko trzeba na polną jechać. To bardzo trudna decyzja.
 
Raszei ok.ale tylko wtedy gdy wszystko przebiega normalnie ,a jak z dzidzią coś nie tak to co na sygnale na Polną na neonatologie.Moją kol.meczyli do końca 42tc ,a cesarkę prywatnie załatwiali:szok:
 
WItam :)
Będę rodzić za dwa miesiące i cały czas myślę o Raszei. Może któraś się wypowiedzieć jak tam jest? Słyszałam że dzieciątko jest cały czas z mamusią. A przybory trzeba mieć swoje czy dają ?
 
Ja pomimo lekarza z Polnej zdecydowałam się na LUTYCKĄ - jest blisko mnie, nie robią mi problemów, wiem, co mnie w tym szpitalu może czekać - tam miałam poronienie, lekarze dyskretni, nie mówili przy wszystkich, co się stało tylko po cichu tłumaczyli, w końcu to moja sprawa, męża nawet o 22,00 wpuścili do mnie po łyżeczkowaniu, a po za tym moja mama tam rodziła.

Mam jednak pytanie, ponieważ mogę zgłosić, że chcę u nich rodzić, ale nie wiem gdzie mam się z tą informację udać do rejestracji?? na odział?? Też chciałabym wcześniej salę zobaczyć, a przede wszystkim żeby mąż zobaczył i się nie denerwował.
 
a ja ostatnio trafilam na obserwacje na Polną. Po tych wszystkich opowieściach, byłam przestraszona trochę. Jednak było na prawdę super, bardzo mile położne, bardzo mili lekarze, ładne wyremontowane sale. Już się teraz tak nie boję- bo chcę rodzić tylko na Polnej.

Mam z Polnej lekarza, no i dla maluszka bezpieczniej
 
reklama
Do góry