reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

reklama
Witam. Chciałabym rodzić na Polnej. Mam pytanie o położne ile kosztuje jej obecność przy porodzie i czy to się opłaca, czy sądzicie , ze opieka opłaconej położnej jest lepsza od tej nie opłaconej? Ile kosztuje poród rodzinny? Co zabrać najlepiej do tego szpitala - co dają sami ? O czym warto pamiętać?
 
Witam. Chciałabym rodzić na Polnej. Mam pytanie o położne ile kosztuje jej obecność przy porodzie i czy to się opłaca, czy sądzicie , ze opieka opłaconej położnej jest lepsza od tej nie opłaconej? Ile kosztuje poród rodzinny? Co zabrać najlepiej do tego szpitala - co dają sami ? O czym warto pamiętać?
poród rodzinny kosztuje 150 zł, masz wtedy przy sobie jedną, wskazaną przez Ciebie osobę, która może byc z Toba zarówno przez cały czas porodu na porodówce, jak i na sali poporodowej, gdzo normalnie odwiedzin nie ma. Na oddiale połozniczym obowiązuja juz godziny odwiedzin.
Co do opłacenia położnej, to nie wiem na vczym Ci zalezy. Na pomocy przy porodzie, czy przy opiece nad maluzkiem? To są odrebne oddziały, pietra i części budynku, wiec ta sama osoba sie Tobą nie zajmuje.
Mi nie była potrzebna pomoc większa niz normalna - wykapanie maluszka itp, więc nikomu nie płaciłam a pobyt w szpitalu wspominam ok.
 
a ja mam pytanko troche z innej beczki chyba.....chce rodzic w raszei ale nie wiem jaki maja wymog co do wyniesienia niemowlaka ze szpitala...trzeba miec nosidelko czy fotelik? pozdrawiam
 
pytanie: jezeli moj prowadzacy pracuje na polnej to czy jest mozliwosc ze odesla mnie stamtad, czy beda bardziej przychylni co do przyjecia mnie ze wzgledu na niego??....

chce tam rodzic, juz duuuzo pielegniarek poznalam i stazystow i lekarzy tam jak do tej pory i odpowiada mi tamat opieka wiec czy jest duze prawdopodobienstwo ze mnie odesla gdzie indziej....

P.S. Chce porod rodzinny (wiem ze 150zl) ale jezeli wczesniej zaplace, i okaze sie falszywy alarm to co dalej z tym??....

Dziekuje zam odp
 
jestesaniolkiem - to zależy na kogo trafisz na izbie, ale jeżeli nie bedziesz jeszcze rodzić, to Cie nie zatrzymają, bo na prawde nie ma gdzie.
Co do porodu - jeśli Cię zatrzymają w szpitalu do porodu, to wtedy zaplacisz za rodzinny. Wcześniej sie nie płaci.
 
to zalezy jak sie będziesz czuła. ja pojechałam, bo zauwazyłam plamienie, 3 dni przed terminem. Pojechałam z myśla o ktg i kontoli, a okazało sie, że mam 5 cm rozwarcia - nie mialam bóli, skurczy, 5 dni wczesniej na ostatniej wizycie u mojego gina nie było jeszcze nawet 1 cm rozwarcia.;-) Nawet nie mialam pełnej torby i mąż mi dowiózł, bo stwierdziłam, że skoro nie boli to nie mam skurczy;-)
 
reklama
Do góry