reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Wczoraj zadałam to samo pytanie na forum :happy2:
I dostałam odpowiedź, że w Poznaniu najepiej wykonać takie badanie na ul. Promienistej, podobno sa tam świetni specjaliści :happy2: Tam też zamierzam sie wybrać :happy2: Pozdrawiam.
wielke dzięki Dorom a powiedz ty masz na myśli tą klinikę na prmienistej czy jakiś prywatny gabinet??? Będe wdzięczna za informacje.
 
reklama
Dziewczyna która mi odpisała miała na myśli tą klinike na promienistej, pisała mi że jest bardzo zadowolona. Z drugiej strony troche trzeba tam zostawić pieniążków - to też i personel jest BAAARDZO miły, hehe :-)
Jednak pieniądze robią swoje w naszym świecie... :dry:
 
Ja rodziłam dwa razy w św. Rodzinie i trzeci raz też będe tam rodzić. Nigdzie nie jest idealnie, a co do personelu to zalezy mna kogo trafisz.
W każdym razie POLNA -NIGDY!!!!!
 
Ja stojąc przed wyborem: poród rodzinnym z przyszłym Tatusiem, a położną / lekarzem opłaconym, wybiorę Tatę, by mógł zobaczyć swoje maleństwo od piewrszych chwil jego przyjścia na świat.
Jednak, gdyby była możliwość opłacenia położnej, ale nie kosztem partnera, to na pewno będę to rozważać. Przede wszystkim dlatego, że boję się... a to mój pierwszy poród.
Jestem jednak zdecydowanie przeciwna płaceniu komukolwiek, za cokolwiek w ramach pracy na dyżurze. Wg mnie działa to destrukcyjnie na personel medyczny. Jeśli leczysz się za państwowe pieniądze, to wszyscy powinni być równo traktowani. A jak kogoś stać na kupienie sobie "świętego spokoju" i "dodatkowego poczucia bezpieczeństwa" w postaci dodatkowej położnej, to niech to robi.

Alinka, uważam, że szczytem chamstwa jest nie wyproszenie gości innych leżących...
cześć, niewiem czy jesteś jeszcze na forum Aqsia - ale bede wdzięczna za odpowiedz na pewne pytanko - piszesz ze musiałas wybierac miedzy porodem rodzinnym a obecnoscia położnej, chyba ze zle zrozumiałam...
jak mozesz to odpisz mi i wyjasnij ajk było - jak wygladało to w prtaktyce.
I nne mamusie przyszłe czy obecne ... o pomoc w rozwiązaniu tej kwestii.
Dzięki wielkie z góry!!!!:confused::confused::confused:
 
Przeczytałam wszytskie 36 stron tego wątku na forum- i muszę przyznać,że mam OGROMNIASTY mętlik w głowie, ale mysle, że jednak wybioę św. rodziny czy jak to woli Engla, oprócz forum, w moim otoczeniu słyszałam same naprawdę dobre opinie na temat tego szpitala, i mój gin. tez jest stamtąd więc chyba jednak tam.
Tylko mam pytanko odnośnie położnych, może macie jakieś położne do polecenia, będe bardzo wdzięczna za podpowiedz!!!
miłego dzionka dla was wszystkich.
 
na polnej nic nie płacisz :no: ja najpierw wołałam o dożylne i dali mi 3 razy i potem wziełam ZZO :tak:

poród z osobą towarzyszącą 150zł nie wiem jak teraz ;-)płatne przed porodem z tego co wiem jak osoba towarzysząca nie dotrze to zwracają tą kase bo jeden tatuś nie zdążył ;-)

Moniś pewnie chodzi o to że osoba towarzysząca przy porodzie może byc jedna (tak jest w niektórych szpitalach):tak: i jeśli chcesz prywatną położną to bierzesz sobie ją jako osobe towarzyszącą a Aqsia pewnie chciałaby taką położną ale wtedy przy porodzie nie mógł by być jej mąż i dlatego woli jego obecność zamiast położnej :tak: ja tak to zrozumiałam
Dzieli za rozwiązanie zagadki, w sumie rozsądne to jest-bo chyba było by za dużo osób przy porodzie tak mi sie wydaje-jejeku juz sama niewiem
czy mam szukac położnej -bo chciała z męzem rodzic!!!:biggrin2:
__________________
 
Witam. Przejrzałam ten temat w poszukiwaniu jakiegoś śladu kliniki prywatnej w Poznaniu ale znalazłam tylko info na temat państwowych szpitali. Czy znajdzie się może ktoś kto rodził w takiej klinice? Może Koziegłowy Korvita? Sprawdzałam Certus ale nie ma tam porodówki. A może ktoś doradzi państwowy szpital ( oczywiście za wyjątkiem Polnej ) gdzie można całkowicie prywatnie rodzić. Już tyle się naszukałam a tu ciągle nic. Poza tym zależy mi na lekarzu-kobiecie. Oj, chyba mam problem.
 
ja ci powiem że u mnie nie było opłaconej połóżnej i maż za to mi to wynagrodził :tak:
przychodziła za to położna nie opłacona pytała się co i jak pomagała w razie czego a tak to sobie leżałam i gadałam z mężem do momentu aż skurcze były takie że nie dało sie gadać;-) i pomagał mi iść pod prysznic coś podać itd przychodzili też co chwile lekarze albo studentki które mówiły jak oddychać co i jak robić by mniej bolały skurcze jak coś bolało to mówiły że zrobią masaż tak że na brak ludzi nie narzekałam i chyba taka położna była by mi nie potrzebna :no:

mozesz się spytać czy możesz mieć położną i męża na sali może się zgodzą jeśli ja bardzo chcesz :tak:choć czasem przy porodzie okaze się coś innego i któregoś nie wpuszczą :confused: chyba dużo zależy od szpitala czy od lekarza bo jeszcze kogos wygonią i co :confused:
A powiedź mi GOSIA_K gdzie rodziłaś, ???????????????????????????????????????????????????????????
 
reklama
Ja polecam szpital Sw. Rodziny w Poznaniu... mały ciasny ale przytulny i miła obsługa :) Dobre podejście do pacjenta.

Poza tym mogę polecić sklep internetowy Babyplus.plsuper miła obsługa i wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam!

Pozdrawiam
 
Do góry