reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Cześc Dziewczyny, mam termin dopiero na maj, ale wstępnie jestem zdecydowana na poród na Kopernika. Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji jak wygląda fotel porodowy tzn. słyszałam, że jest on rozłożony w formie łóżka, nogi trzyma się samemu, bo nie ma podpracia i nie ma też za co się złapać. Czy na Kopernika jest możliwy poród w pozycji wertykalnej? Słyszałam, że w Krakowie jest to mało możliwe. Będę wdzięczna za wszelkie informacje, bo nie ukrywam, że się strasznie boję :(. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję!
 
reklama
Kolorowa20 w sumie może masz rację, że te 6 h jest akurat potrzebna na odpoczynek. Zobaczymy jak to u mnie będzie! Po wszystkim dam znać. Czekam już z niecierpliwością na narodziny małej i jak ktoś jeszcze ostatnio miał cc to piszcie:) Pozdrawiam! :)
 
Moja szwagierka była na cc i była bardzo zadowolona a ona jest bardzo wymagającą i roszczeniową osobą. Mówiła, że dużym plusem jest to, że można odpocząć i wszystko zachwalała tylko jedzenia mało ;) nasza teściowa jej jedzonko dowoziła ;) mówiła też, że dobrze ją "wyczyścili" po cc i okres połogu był łagodny.
 
Ja rodziłam na Kopernika 3 stycznia, a dokładnie poród był wywoływany oksytocyną, ale po prawie 10 h skończyło się cesarskim cięciem w znieczuleniu ogólnym. Małą przywieziono na chwilę na salę pooperacyjną, a ''na stałe'' dostałam ją rano.
 
Domi, to leżałyśmy razem na oddziale :) Ja leżałam parterze i byłam bardzo zadowolona z opieki. Urodziłam SN 3 stycznia o 2:15 w nocy :)
 
Oliwia1 a mogłabyś coś bliżej napisać na temat sali, warunków, itd. Ja też planuję rodzić SN. Z góry dziękuję!!!
 
Kolorowa20 bardzo dziekuje za info, bo sie nasluchalam samych horrorow, ze nie ma fotela tylko lozko na ktorym lezysz i starasz sie urodzic i przez to rodzisz dluzej ;)
 
ja nie wiem kto takie głupoty wygaduje.... chyba osoby, które tam nie rodziły tylko słyszały, że ktoś powiedział, że podobno jest tak i siak... albo od kogoś kto rodził tam 15 lat temu... teraz się tam bardzo wiele zmieniło, oddziały i porodówka są po remoncie, wszystko nowe, czyściutkie, oddzielne łazienki i wszelkie udogodnienia..
 
reklama
Oliwia1 ja leżałam na parterze tylko dobę tj 2 stycznia, 3 stycznia pojechałam na porodówkę, z niej na salę operacyjną, a potem na pierwsze piętro dokładnie do sali nr 5
 
Do góry