reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Aha, jak leżałam pod ktg to była dziewczyna która przyjechała na cc i pytali jej czy dzwoniła do swojego lekarza i czy ma tam na górze dla niej miejce jakieś bo ponoć jest tyle rodzących że nie ma miejsca na oddziale:(kurcze mam nadzieje że długo taka sytuacja nie potrwa.
 
reklama
kati chyba spory przyrost nat w tym roku i wszystkie szpitale oblegane..będzie co będzie i nie ma co się martwić na zapas. Qrcze jakoś cię teraz nie mogę skojarzyć, a chyba tylko jedna brzuchatka przede mną była w kolejce:)
Mi też nie zależy na luksusach, ale naprawdę widok porodówki cieszył oko:) Ja jadę znowu we wtorek
Wydaje mi się, że w dużym stopniu kierują się tym w którym tygodniu się jest, praktycznie równo ze mną na KTG weszła dziewczyna, która była w 41tc,a przyszła później ode mnie..
 
Ostatnia edycja:
Też chyba pojde we wtorek bo poniedziałek zupełnie mi nie pasuje:) miałam taka charakterystyczną czarną chuste w czerwone kwiatki:) może w takim razie we wtorek uda nam sie zobaczyć:) jesli miała bym takiego pecha że jak zaczne rodzic i nie bedzie miejsc na porodówce to wybieram się na Ujastek choć to daleko strasznie ode mnie:/ czytałam też o innych szpitalach i nie ma tragedi, jak wszędzie są jakieś plusy i minusy. Najważniejsza jest teraz moja dzidzia. Będe się tylko bronić rękami i nogami przed narutowicza! moja babcia tam rodziła co prawda mase lat temu ale powiedziała że prędzej ona odbierze mi poród niż pozwoli mi tam rodzić:)
 
Ja do Narutowicza bym się też nie wybrała, bo znajoma miała tam bardzo przykry incydent przy porodzie(nie będę rozwijać tematu, ale skończyło się to mało ciekawie z uszczerbkiem na zdrowiu dziewczyny..)tak jak zawsze powtarzam, ile kobiet tyle opinii i każdy bardziej bądź mniej świadomie sugeruje się opiniami najbliższych:) na innych wątkach są dziewczyny, które np. idą do narutowicza i nie biorą pod uwagę innego szpitala:)także kwestia indywidualna:)
Ja miałam różową teczkę ze sobą wczoraj:)
 
zupełnie nie kojarze:( strasznie dużo osób było. Masz racje co do tego sporego przyrostu n, nawet ta lekarka mówiła że w zeszły piątek było tyle dziewczyn na ktg, że ostatnia wyszła po18:/ może we wtorek nam się uda zobaczyć:) A co do narutowicza to znam dziewczyne która w sierpniu tam rodziła. Strasznie wspomina ten poród który koniec końców skończył sie cc, opowiadała że personel też okropny a mimo to już planuje następną dzidzie i też chce tam rodzic:/ Ponoc to u nich taka tradycja że wszyscy tam rodzą:/ także różnie bywa:)
 
O qrcze...dziękuję bardzo siedzieć tam do 18...
może następnym razem się jakoś poznamy hehe..:)
Uciekam stąd póki co, bo planuję wycieczkę do ogrodu botanicznego na który zresztą jest widok z porodówki na Kopernika:).
Miłego dnia!
 
No widzicie, a ja dzisiaj odwiedziłam kopernika i pustki. Cisza i spokój. Oczywiście wiadomo, że przychodnie zamknięte, ale nawet na IP pusto. I ogólnie nic się nie działo tam dziś. Może to zależy jak się trafi, ale ja miałam szczęście. Położne i lekarka też mi się trafiły bardzo miłe i bardzo wyczerpująco opowiedziały mi co tam wybadały. Dlatego kolejny raz daję plusa temu szpitalowi. Zobaczymy jeszcze co będzie jak przyjdę tam naprawdę rodzić, ale myślę, że nie będzie ani gorzej ani lepiej niż w innych szpitalach. Jak wszystko pójdzie dobrze, to pewnie będziemy wychwalać szpital i personel. A jeśli coś się zacznie komplikować (tfu tfu) to wtedy dopiero będzie można ocenić. Ale jestem dobrej myśli, bo jak do tej pory zawsze tam trafiałam na kompetentny personel, więc taki musi być w przewadze.
 
może braknąć miejsca hmmm nie ciekawie ale czy moze tak być że trzeba bedzie inny szpital wybierać ???

ja we wtorek na cc sie będę umawiac zobaczymy na kiedy da mi termin
 
reklama
Kiedyś podobno ktoś miał taką sytuację, że odesłali...dziwne to dla mnie trochę i jakoś tak mało wiarygodnie brzmi. Nie bardzo sobie to wyobrażam, że będę miała np. skurcze co 3minuty albo rozwarcie na pare cm i mnie odeślą do innego szpitala..jeżeli taka sytuacja miałaby mieć miejsce to się zaprę i nigdzie nie pójdę.
ulala na twoim miejscu bym się nie obawiała, będziesz umówiona także muszą chyba wziąć na to poprawkę..
 
Do góry