reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
musze nadrobic ten watek bo mam plan rodzic na kopernika właśnie. troce sie boje ze prlowskie mury mnie przerażą ale nie moze byc idealnie..

te mamy ktore juz rodzily, pamietacie lekarzy którzy odbierali poród? jakies nazwiska i opinie o nic?
 
betina79, nie wiem jak nazywała się lekarka odbierająca mój poród. Zobaczyłam ją po raz pierwszy tuż przed skurczami partymi. Była w wieku ok 35 lat, ciemne długie włosy, troszkę przy kości. Bardzo miła i szybko razem z położną pomogły mi urodzić synka. Wszystko trwało 15 min choć mały był owinięty pępowiną i trochę się przyklinował w drogach rodnych. Potem szybko pozszywała, tak, że teraz już nawet śladu nie ma.
Jak wcześniej pisałam mój lekarz był w tym czasie na urlopie, ale to nie miało żadnego znaczenia bo lekarka przyjmująca poród traktowała mnie bardzo dobrze, motywowała i mówiła co robić.
A salami na położnictwie się nie przejmuj. Jak wszystko będzie ok spędzisz tam 2-3 dni. Po prostu przygotuj się psychicznie na to, że jest tam ciągle PRL i podejdź do tego z poczuciem humoru :):):)
Trzymam kciuki:)
 
Super ze w koncu mozna zobaczyc zdjecia tego wyremontowanego bloku:happy:powiem wam ze ja dalej nie jestem przekonana do Kopernika i tylko mnie martwi teraz czy jak mam termin juz ustalony do poradni patologii ciazy to jak tam przyjde od razu mi wpisza w karte ze mam u nich rodzic? Biorac skierowanie z diabetologii nie bralam pod uwage ze bede musiala na Kopernika rodzic... Rozwazam Na powaznie Ujastek
 
Witam wszystkie świeżo upieczone i te przyszłe mamy:) Też swój pierwszy poród planuje właśnie w klinice na kopernika. Tremin mam na pierwszą połowę października także jeszcze troche czasu jest choć pewnie zleci szybciej niż mi się wydaje. Przeczytałam wszystkie 40 stron tego tematu i powiem troche się uspokoiłam:) Martwią mnie jednak te sale poporodowe:/ niecierpie szpitali i bardzo ciężko bedzie mi wytrzymac w 8 osobowej sali. Mam nadzieje że wszystko bedzie w porządku i jak najszybciej wypiszą mnie do domku. Jeśli któraś z Was miała by jakieś informacje dotyczące remontu sal poporodowych to proszę piszcie:) sama postaram sie czegoś dowiedziec bo mój lekarz też jest z Kopernika. Gorąco pozdrawiam i gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamą:)
 
kati a do kogo chodzisz?

czy to prawda ze jest tam sala porodowa 4-osobowa? kurcze trudno jest mi sobie wyobrazic rodzenie z 3 innymi kobietami na raz..
 
chodzę do doktora Jerzego Wolaka:) super facet jestem z niego bardzo zadowolona i to właśnie on polecił mi szpital na kopernika. Co porodu na 4- osobowej sali to nie masz się czym martwić porodówkajuż wyremontowana i rodzi się w 1- osobowych:) Gorzej z salą poporodową bo z tego co mi wiadomo remont trwa. Wybrałam już ten szpital i tego bede się trzymać ale przeraża mnie myśl że na sali możemy byc w 8 plus dzieciaczki a żeby się umyć bede się przedzierać przez tłumy na korytarzu:/ wiem że to głupie ale chciała bym miec choc odrobine komfortu tym bardziej że to mój pierwszy poród i wszystko do dla mnie nowość nie mówiąc o tym że strasznie się boję:/ ale może akurat jakim cudem jak bede rodzic to cos sie zmieni i wyrmontują te sale:)
 
Aniesse ja też dostałam skierowanie z Diabetologii (na Kopernika) na Patologię na Kopernika, wyznaczyli mi termin wizyty na wrzesień, ale tam planuję właśnie rodzić. Z kolei jak rozmawiałam z dziewczynami w ciąży na Diabetologii, to mimo skierowania na Patologię na Kopernika rodziły w różnych miejscach.
 
Witam,

Moja koleżanka urodziła kilka dni temu na Kopernika. Po porodzie leżała na sali poporodowej na pierwszym piętrze (ja na drugim). Niestety jeszcze w niewyremontowanej, ale widziałam, że już dwie sale są odnowione i wyglądają bardzo fajnie. Nie wiem na kiedy planują koniec remontu, ale musi to potrwać. Wytrzymacie jakoś w tych niekoniecznie wymarzonych warunkach po porodzie. Co do tłumów na korytarzu mijanych w drodze do łazienki, to spokojnie, bo na korytarzach raczej nie ma wielu osób, najczęściej personel medyczny ;-)
 
reklama
to super:) dzięki za informacje:) mi zostały niecałe 2 miesiąc wiec jeszcze troche czasu jest, może akurat zdążą z tym remontem zanim mój szkrab przyjdzie na świat:)
 
Do góry