reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Oliwia1 pewnie masz rację. Nie ważne który to poród i dziecko bo emocje zawsze są. ..i strach też żeby wszystko było dobrze.
Domi 85 to moja pierwsza ciąża. Termin mam na 28.02.2014. W najbliższy czwartek idę do lekarza. Jestem strasznie ciekawa czy Dzidziuś się obróci...i kiedy :) bo póki co jest ułożona pośladkowo. A jak jest u Was?
 
reklama
Dziewczyny, coś czuję że urodzę na dniach. Skurcze nadal nie są regularne jednak do nich dołączyły brązowe upławy więc stawiam na rozwieranie się szyjki i czop. Powiedzcie mi czy do szpitala trzeba zabrać talerz i sztućce?
 
Oliwia1 trzymam za Was kciuki!!!
Znajoma, która rodziła na Kopernika rok temu poradziła mi, że fajnie jest mieć ze sobą swojego jaśka, jakieś herbatniki i wodę. O sztućcach i talerzu nic nie wspominała ale one zajmują tak mało miejsca, że można je w razie czego mieć.
Powodzenia!!!!
 
Witam, nasz termin też się zbliża 20/01/2014 i też decyzja padła na poród na Kopernika.Chciałam zapytać czy badanie w kierunku paciorkowców jest konieczne?
 
Madzik na www szpitala jest tylko podane: oryginalny wynik grupy krwi, oznaczenia HbSAg, przeciwciał anty-HCV, VDRL oraz wszystkie wyniki badań i konsultacji przeprowadzanych w czasie ciąży.
Nie wiem jak paciorkowce, mi lekarz zlecił to badanie.
 
magdzik1984 ja właśnie jestem po wizycie u lekarza i też zlecił wykonanie wymazu w kierunku paciorkowców po 35 tygodniu ciąży. Jutro zaczynam 32 tydzień :) Moja Mała ułożyła się główką w dół więc jestem bardzo szczęśliwa :)
 
Trzeba mieć badania zrobione na paciorkowiec. Sztućcy nie musisz zabierać, bo wszystko dają ale jeśli chcesz to możesz mieć swoje. Polecam wziąć jakieś dodatkowe jedzenie, bo posiłki niezbyt dobre jeśli chodzi o obiady(ale ja jestem wybredna) i można zgłodnieć miedzy sniadaniem obiadem a kolacją a ważne jest żeby jeść często ze względu na pokarm i szybszy powrót do formy. Pozdrawiam :)
 
hey dziewczyny
jestem od niedawna na forum i dopiero odnajduję dyskusję które mnie interesują :-) jestem na etapie wyboru szpitala waham się między Kopernika a Żeromskim za pierwszym przemawia odległość i to że mam stamtąd lekarza prowadzącego moją ciąże to jest moja pierwsza ciąża więc nie mam rozeznania jeśli chodzi o drugi szpital to kusi szkoła rodzenia :-)
mam pytanie czy w Kopernika można wynająć pojedynczą salę czy nie bardzo
 
reklama
Na kopernika wszystkie sale porodowe są jednoosobowe i nie ma potrzeby ich wynajmowania :) A jeśli chodzi o sale poporodowe na oddziale to 7 miesięcy temu była tylko 1 sala jednoosobowa i raczej nie dało jej się zarezerwować. Jest ona bardziej traktowana jako izolatka. Poza tym są sale 2 osobowe :)
 
Do góry