reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

A w ogóle ten mój lekarz jest taki miły (a chodzę do niego na nfz), że ja już nie wyobrażam sobie gdzie indziej rodzić. Zresztą mój mąż już się mniej ze mną drażni i myślę, że nie wywinie mi żadnego numeru i będzie przy narodzinach (czyt. przekonał się). A po wczorajszym usg to mu się oczka w serduszka zamieniły:wink:
 
reklama
Kolejne dobre wiesci! To juz moge spac spokojnie i czekac az sie zacznie ;) Eve Marie mojemu tez na USG zaczynaja sie oczka swiecic i ostatnio stwierdzil, ze przed kazdym USG tak sie boi, zeby bylo wszystko ok, ze nie wyobraza sobie co bedzie jak sie juz urodzi. Co do lekarza to moja gin zasugerowala mi, zeby jednak pojsc przed porodem na 2-3 wizyty do lekarza z Kopernika i wybralam doktora z SR. Rewelacja, siedzialam chyba z 30 min wszystko wytlumaczyl, przejrzal wyniki, zalecil dodatkowe badania i powiedzial, ze jakby co to dzwonic w dzien i noc ;) mam nadzieje, ze trafie na jego dyzur i pomoze mi urodzic. To troche dziwne, ale im blizej tym jestem bardziej spokojna. Cisza przed burza??
 
Ja też bardziej bałam się porodu na początku ciąży niż teraz, choć nie powiem, żebym strachu nie odczuwała żadnego. To chyba podświadomość tak na nas działa:) Co do lekarzy na kopernika: ja całą ciążę (i wcześniej z resztą też) chodzę do lekarza, który tam pracuje i zawsze jestem bardzo zadowolona. A miałam też styczność z 2 innymi i również byli świetni, więc myślę, że każdy (albo choć większość) z nich będzie tam pomocny:)
 
Każda z nas się trochę boi. Ja pomimo, że nie pierwszy poród też mam cykora. A wiem, że już od razu po urodzeniu dzidziolka się bólu nie pamięta, ale i tak się trochę bajam i dlatego chcę, żeby mąż był ze mną, bo myślę, że wtedy naprawdę jest wszystko do zniesienia i poród będzie naprawdę fajnym wspomnieniem.:-)
 
Torby na porodowke przepakowane, stanik kupiony w Rossmannie taki sportowy, ale z miskami, bez fiszbin, dosyc fajnie lezy. Cos mi zaczyna kregoslup dokuczac, az mam siniaki na plecach od masazu. Na szczescie to tylko chwilowe bole i zadnych innych objaw nie mam. A Wy jak sie czujecie? Konwalia to 3 mam kciuki za latwy porod, zdrowego dzidziusia i mile polozne. A jak juz bedziesz po i troszke odpoczniesz napisz jak bylo ;)
 
Ja też już spakowana:) muszę jeszcze tylko jakiś fajny i wygodny biustonosz sportowy znaleźć, ale oprócz tego już wszystko gotowe.
Dziewczyny robiłam w weekend brzuszkową sesję zdjęciową, teraz czekam na efekty, ale jest to super sprawa - świetnie się bawiliśmy, a do tego będzie pamiątka na całe życie! Polecam!!!
Mnie też bolą plecy, nie wiem już w jakiej pozycji spać, bo w każdej mi niewygodnie, a do tego już od 2-3 tygodni coraz mocniej i częściej twardnieje mi brzuch i czuję drobne skurcze... :) ciekawe kiedy się zacznie... :)
 
Katarina1980 jak polecasz fotografa to podaj jakies namiary do kontaktu lub stronę internetową.

Co do tematu szpitala Kopernika ja byłam zdecydowana tam rodzic. Dzisiaj rozmawiałam z moją doktorką i powiedziała, ze jak doczekam do oddania oddzialu po remoncie to jak najbardziej poleca. Jak nie to żebym jeszcze sie zastanowiła bo obecnie szansa na poród rodzinny jest nikła.
 
Seforka mam nadzieję, że oddadzą teraz w czerwcu, ja niestety w ten weekend zrobiłam sobie bumelkę od studiów, ale jak tylko będę coś wiedziała to dam znać.
 
Eve-marie tez mam taka nadzieje i na to licze, ale z dzisiejszej rozmowy wyszło że ten termin moze być kolejny raz przesunięty. Nastepną wizytę mam 20 to będę miała wiadomości z pierwszej ręki.
 
reklama
Seforka, mnie robiła zdjęcia Vira Kosina z Krakowa. Super dziewczyna, świetnie się z nią współpracuje. Jej strona to Vira Kosina Photography nie ma tam wprawdzie jeszcze sesji brzuszkowych, ale jest do niej kontakt i można się z nią umówić. My jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy:)
 
Do góry