reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

mam jeszcze pytanie do mam które rodziły w Matce Polce na perinatologii ....
czy brać ze sobą podkłady na łóżko typu seni ?
czy pakować dla maluszków rożek lub kocyk?
czy brać ręczniki kąpielowe dla dziecka?
Co do podkładów to ja sobie dokupiłam bo zmieniałam sobie częściej niż robiły to położne albo nawet kładłam sobie na wózek jak jechałam do dziecka. A jeżeli chodzi o resztę dla maluszka to wszystko jest szpitalne więc tego brać nie musisz.
 
reklama
to w takim razie dopakuję te podklady seni, lepiej miec ze soba niż się prosić , bo poporodowe już mam spakowane...
to dobrze że żadnych ręczników i rożkow nie trzeba brać , bo chyba bym musiała zabrać wielką walizke dla swoich maluchów :-) a pieluch tetrowych ile sobie spakować na jedno dziecko , jeśli wiem że będe mieć cc ?
 
to w takim razie dopakuję te podklady seni, lepiej miec ze soba niż się prosić , bo poporodowe już mam spakowane...
to dobrze że żadnych ręczników i rożkow nie trzeba brać , bo chyba bym musiała zabrać wielką walizke dla swoich maluchów :-) a pieluch tetrowych ile sobie spakować na jedno dziecko , jeśli wiem że będe mieć cc ?
Moje dziecko po porodzie było karmione butelką więc pieluch musiałam mieć dużo bo non stop były pozalewane mlekiem którego szkrab jeszcze nie umiał pić z butelki. Ale gdyby Ci nie starczyło prywatnych pieluch to są jeszcze szpitalne.
 
jeszcze odnośnie Matki Polki i perinatologii - czy oprócz sztućców i kubka oraz jakiegoś niedużego talerzyka to jeszcze z tego typu rzeczy sobie spakować coś ?
 
heh , całą zastawę prawie trzeba zabrać :-) z zabieraniem swojej miseczki na zupę spotykam się po raz pierwszy :-)
aniutka - dzięki wielkie za każdą informację :-)
 
ja rożek zabieram swój do CZMP tak jak wszystkie ciuszka dla Maluszka, żeby mu alergia nie wyskoczyła, bo tam rzeczy piorą w normalnym proszku
 
reklama
Bardzo nie dobrze ze zamykaja...chcialam tam rodzic... teraz to juz nie wiem gdzie sie wybrac... na sterlinga tatus nie moze wejsc na sale, matka polka za daleko... chyba ze madurowicz. Co o nim myslicie?
 
Do góry