reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

dziewczyny dziękuję za wszelkie opinie i rady...ja wyląduję na oddziale III czyli na perinatologii i wiem że tam dzieciaczki są osobno a nie przy mamie ...dla mnie to może i lepiej jeśli miałaby mi dwójka nad głową płakać w pierwszej dobie :-)
czy któraś z Was rodziła na perinatologii ?
 
reklama
Ja miałam rodzić na perinatologii ale akurat nie było miejsc i wylądowałam gdzie indziej. Ponoć na perinatologii porodówka jest przyjemniejsza. Leżałam na perinatologii dwa razy podczas ciąży i na oddziale bardzo mi się podobało. Położne ok poza jedną zmianą która była mniej przyjemna ale jak przyszło którejś rodzić to też były w porządku.
 
ja się szykuję na perinatologię bo mój doktorek "pochodzi" z tamtego oddziału i nawet jeśli nie będzie robił osobiście cc to chyba będę czuła się pewniej że jestem jego pacjentką :-)
 
ja będę rodziła na oddziale porodowym nr 2(medycyny matczyno płodowej) bo tam mam swojego lekarza. Teraz miałam okazję leżęć na tym oddziale w szpitalu i nie mogę nic złego powiedzieć, co prawda porodówka nie wygląda jakoś pięknie ale nie to jest dla mnie najważniejsze
 
ja też rodziłam na perinatologii i bardzo miło wspominam swoje CC...teraz też tam będę rodzić bo mój gin tam wysyła swoje pacjentki ( i całe szczęście)
 
Powiedzcie mi prosze czy ktoras z was rodzila w szpitalu kopernika? chcemy z narzeczonym miec porod rodzinny a slyszalam ze tam jest darmowy, slyszalam rowniez ze dziecko jest caly czas przy mamie i tatus moze odwiedzac... wiem ze w Rydygierze jest to nie mozliwe i nikt nie moze wejsc na sale...
 
Witam ja rodziłam w Koperniku :) Z całego serca polecam ten szpital :) W Koperniku bardzo zachęcają tatusiów to czynnego udziału w porodzie :) Ale słyszałam, że na być oddział zlikwidowany :( Najlepiej umówić się i porozmawiać z którąś położną. Ja polecam P. Dorotkę i P. Paulinkę :) Zresztą wszystkie są super :) Można porozmawiać i wszystkiego się dowiedzieć :)
 
reklama
mam jeszcze pytanie do mam które rodziły w Matce Polce na perinatologii ....
czy brać ze sobą podkłady na łóżko typu seni ?
czy pakować dla maluszków rożek lub kocyk?
czy brać ręczniki kąpielowe dla dziecka?
 
Do góry