reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

reklama
Ja polecam dr Sobczak. Konkretna kobitka, ale nie rozczula się za bardzo nad pacjentką, za to ma dużą wiedzą i doświadczenie.
 
Parę dni temu urodziłam w MP :) położne bardzo w porządku, gdybym chciała, bez problemu dostałabym znieczulenie. Do tego fachowo odebrały poród, nacięcie krocza wykonały bardzo ładnie, dzięki temu mam mało szwów i właściwie dokuczało mi ono tylko przez dwa dni :)
Na bloku poporodowym dla matki wszystko jest - koszule, podkłady itp., warto mieć swoje rzeczy dla dziecka. Ważne jest też, że dziecko przywieźli mi już niecałe 3 godziny po porodzie i było ze mną cały czas.
Wiadomo, nikt koło nikogo nie skacze, ale bez problemu można uzyskać jakieś porady, a nawet położne same chodzą po salach i co nieco doradzają.

Dodam tylko, że rodziłam na bloku II (matczyno-płodowy).
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze mam dużo czasu, ale przymierzam się do Madurowicza, bo zależy mi na porodzie w wodzie (na rodzićpoludzku.pl piszą, że w Madurowiczu jest to za darmo :-)), a do lekarza chciałabym iść do p. Adama Bitnera. Czytałam rewelacyjne opinie o nim, z resztą przyjmuje w Madurowiczu, więc raczej nie mam wątpliwości :-) Chociaż na początku miałam koszmarne i już myślałam, że nigdy nie znajdę lekarza ;-)
 
Ja jeszcze mam dużo czasu, ale przymierzam się do Madurowicza, bo zależy mi na porodzie w wodzie (na rodzićpoludzku.pl piszą, że w Madurowiczu jest to za darmo :-)), a do lekarza chciałabym iść do p. Adama Bitnera. Czytałam rewelacyjne opinie o nim, z resztą przyjmuje w Madurowiczu, więc raczej nie mam wątpliwości :-) Chociaż na początku miałam koszmarne i już myślałam, że nigdy nie znajdę lekarza ;-)

2,5 roku temu "wanne" do porodu trza bylo sobie zarezerwowac na konkretny temin, a wiadomo nie zna sie ani dnia ani godziny, takze bardzo malo prodow bylo.Aczkolwie ja polecam madurowicza, przed,w trakcie porodu bardzo dobrze sie mna zajeto.
 
Oj, może jednak poszli po rozum do głowy i coś się zmieniło... Ale dzięki za ostrzeżenie, będę rozmawiała o tym z lekarzem na pewno jak to najlepiej załatwić :-)
 
reklama
Ja w styczniu rodzilam w Matce Polce i bylam zadowolona. Poród rodzinny za darmo, znieczulenie za darmo, dla siebie oprocz sztoczki do zebow i kosmetykow i podkladow nic nie tzreba miec. Dla dziecka warto miec sowje ale jak sie nie bdzie mialo to tam maja ubranka i ubiora dzidizusia i nie robia probelmu. Polozne ok jedne fajniejsze druge mniej ale ogolnie jak o cos prosilam to bez problemu uzyskakalm pomoc. Gdybym rodziła drugi raz to tez w MP.
 
Do góry