reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

No ja już jestem po 2 zajęciach. Pierwsze były tylko teoretyczne. Na drugich były jeszcze ćwiczenia. Szału nie było ale zobaczymy co dalej. Najbliższe w poniedziałek ale nie idę bo mam dentystę. Za to w środę już będę to dam znać. Może będzie coś konkretnego żeby wam opowiedzieć bo na razie nuda.
 
reklama
Stokrotka spotkań jest 12 + organizacyjne. Spotkania 2 razy w tygodniu. Ćwiczenia są w grupach po 10 par. Trwają ok 45 minut. Najbliższy kurs zaczyna się chyba 15 marca ale musiałabyś tam zadzwonić i się upewnić.
Zajęcia (ćwiczenia z wykładem) trwają ok. 2,5 godziny.
 
Chciałam iść do Matki Polki, ale zaczęłam się wahać, bo nie ma tam ponoć ćwiczeń, a nie ukrywam, że na tym mi zależało... tam jest tylko 6spotkań, ale jakoś nadal mnie kusza te zajęcia
 
Stokrotka a w Matce Polce jest bezpłatna szkoła? I w jakich godzinach mają zajęcia? Bo w Madurowiczu np. zajęcia są jakoś w okolicy południa więc chodzenie z mężem odpadało.
 
Stokrotka i Katasza ja się wybieram do Matki Polski na szkołę. Jest ona bezpłatna ale z tego co wiem to przy zapisach stawiają warunek że musisz tam rodzić i stamtąd mieć lekarza ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem. Zajęcia faktycznie odbywają się od 9 rano:no:
 
No ja ani nie zamierzam tam rodzić, ani z stamtąd lekarza nie mam, no i na 9 rano to by mi się nie chciało jeździć przez całe miasto. W centrum służby rodzinie zajęcia są po południu. Ja chodzę na 16 ale jest też grupa na 17 i na 17:30. No i tam nie ma żadnych obwarowań.
 
Ja rozumiem napisałam tylko to co wiem. Ja tam idę dlatego że mam tam lekarza i tam zamierzam rodzić a o szkole w Centrum służby rodzinie pisałam magisterkę:-)
 
reklama
Do góry