reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Czy zamierzacie kupić baldachim do łóżeczka.
Ja mam wrażenie, że to taka pierdoła która tylko i wyłącznie ładnie wygląda, a do tego jeszcze jest to wielkie siedlisko kurzu, które co tydzień trzeba prać. Nie zauważyłam, żeby któraś ze znajomych młodych mam stosowała.



ja baldachim miałam i także będe miała założone znowu:tak:a dlaczego:
-synkowi nie świeciło słoneczko(bo niestety w jego pokoju nieźle daje)
-bardzo ładnie wygląda
-siedzisko kurzu:no:wole aby tam kurz leciał niż na pościel;-)
-tak jak NIKKI pisała można moskitiere założyć lub już gotowy taki baldachim kupić a robactwa baju baju a dzidzia spokojnie sobie śpi :-)bo jednak dzidzie małe naze będą spały właśnie całą wiosne i lato;-)
 
reklama
Dziwczyny, wy już o łóżeczkach, wózeczkach i innych rzeczach, a ja jeszcze daleko w lesie. Nie mam kompletnie jeszcze nic. My
 
Ja raczej nie bede miala poniewaz chyba kupujemy lozeczko turystyczne...

i to jest dobry pomysł, my przy pierwszym dziecku mieliśmy kołyske a potem łóżeczko normalne ze szczebelkami, synke tak się wierzgał, kopał, ze non stop zrywał wszysktie ochraniacze, w jedną noc potrafił zerwać kilka sznurków a potm się budził jak mu nóżka między szczebelki weszła, albo jak uderzył o nie rączką, dlatego zamieniliśmy je na turystyczne, tlyko włozylismy do niego materac piankowo-kokosowy i wszysktie problemy ze snem zniknęły, spał i mimo, ze wierciał się i przewracał, wcale się nie budził :) to była jeden z najlepszych decyzji dotyczących zakupów dla synka!

a baldachim mieliśmy tylko o kołyski i naprawde ułatwiał zapewnienie ciszy, spokoju i cienia Maleństwu, potem w łóżeczku turystycznym wyrbaliśmy opcję z opuszczanimi bokami z materiału...
 
Dziewczyny, wy już o wózeczkach, łóżeczkach, a ja daleko w lesie... Nie mam kompletnie niczego. A co najgorsze brakuje mi jakoś zapału do zakupów. Czasami jak gdzieś jestem na zakupach i są jakieś stoiska z rzeczami dla niemowlaków to zerkne, i na tym się kończy. Myślałam, żeby powoli zacząć kompletować rzeczy, bo nie odczuje się tego tak finansowo, jak się będzie wydawać po troszke co miesiąć, niż kupując wszystko na jeden raz. A na ostatnią chwilę nie chce wszystkiego zostawiać, bo w pośpiechu to można różnych niepotrzebnych bubli pokupować. Zresztą też niewiadomo, jak się będziemy czuły w tych ostatnich miesiącach.
Tak się zbieram, zbieram i zebrać nie moge na jakieś zakupy. To do mnie nie podobne, zawsze lubiałam łazić po sklepach...
 
dziewczyny a gdzie mozna kupic materac do łozeczka turystycznego ....bo on ma chyba inne wymiary przecież........sama sie zastanawiam nad turystycznym ....tylko ten materac.............
 
Andzia to moja pierwsza dzidzia i tez nie mam zupelnie nic! Kupilam tylko jedna wyprawke na 56 cm - spioszki, kaftanik, czapeczka - zeby miec cokolwiek - czekam na nie niecierpliwie :) Mysle, zeby zaczac kupowac jak bede znala plec..
 
ja tez czekam .......może się czegoś dowiem w środę...bo mam usg :).............i wtedy będe wiedziała czy coś kupować czy nie ...............bo jeżeli to chłopiec to prawie wszystko mam po mojej starszej rozrabiace......:)
 
andzia76 a ja mam podobnie do Ciebie
ale mzoe to dlatego, ze sie boje zbey nie zapeszyc, sama nie wiem...
pewnei to strach u mnie po czesci,
ja juz troszke mam, mimo, ze mam synka co ma juz prawei 5 latek to nic mi po nim nie zostalo
bo nie wiedzialam czy ebde chciala meic ejszcze dziecko...
a raczje bylam przekonana ze NIGDY wiecej, tkai mialam "fajny" porod ze powiedzialam koniec..
ale czas lecyz rany i juz mi przeszlo :)
wszystko, absolutnie wszyskto po synku rozdalam i nie mam nic...
no i zacyznam od nowa jak wiekszosc mam ktore maja pierwsze dziekco...
ale czasem mysle ze moze to i dorbze...
bede znow mogla kupowac :)

mi materac do lozeczka turystycznego pasowal ten sam co do zwyklego, nie kupowalam innego :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Moniau w kwestii technicznej, nie piszemy posta pod postem :tak: Jeśli chcemy coś dodać do swojej wypowiedzi wciskamy edycję ;-)

Co do łóżeczka turystycznego to my kupowaliśmy już z materacem :tak: Ale widziałam w wielu sklepach materace do łóżeczek turystycznych osobno :tak:
 
Do góry