reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Nie on jest 2w1, jak go rozłożysz na płasko to masz gondolkę, tylko fotelik jest wpinany, ale ja chyba go nie kupie bo to dodatkowe 150euro. No i cena przystepna 400euro, w Uk jeszcze taniej, chyba pojadę do Połnocnej Ie go kupić:tak:A fotelik mam po Szymie. A co do kółek to ten sam model mozna kupić zarówno na 3 jak i 4 kołach:tak:
Fajny wózek, lubię takie proste konstrukcje, Mutsy też jest do tego podobny, a Mutsy zawsze mi się podobał.

Ivi, fajny wózek, ale ja na model bez skrętnych kół bym się nie zdecydowała.

Delti Leo 2008 (podwozie+gondola spacerówka+torba) kurier gratis - 789.00 zł : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka

Ten b. podobny, a już ma skrętne koła.
 
reklama
My wózek będziemy mieli po Julce ale wypatruję dla niej jakiejś fajnej spacerówki.
Mam pytanie do dziewczyn, które mają już starsze dzieci, polecicie jakąś fajną? Zastanawiałam się nad Chicco, ale sama już teraz nie wiem :baffled:
 
Wozek powinni kupic dziadkowie !! Przeciez to taka tradycja mila :} Oczywiscie wybor chyba nalezy do rodzicow hihi
 
Wozek powinni kupic dziadkowie !! Przeciez to taka tradycja mila :} Oczywiscie wybor chyba nalezy do rodzicow hihi


ja powiem że wole sama bynajmiej wiem za ile co i jak a tak jakoś dziwnie mi by było:baffled:czy oby nie za drogi a czy to nie za daleko jechać i wogóle jakoś wole takie wyprawki sama robić co odrazu mówiłam że sama kupuje takie rzeczy a rodzice jedynie to ciuszki zabawki:tak:
 
Mi by było głupio gdyby moi rodzice mieli by wydać tyle kasy na wózek taki jak sobie wypatrzyłam. Ciuszki, zabawki i inne rzeczy mogą kupować, ale na tak kosztowne rzeczy mają zakaz ;-)
 
My wózek będziemy mieli po Julce ale wypatruję dla niej jakiejś fajnej spacerówki.
Mam pytanie do dziewczyn, które mają już starsze dzieci, polecicie jakąś fajną? Zastanawiałam się nad Chicco, ale sama już teraz nie wiem :baffled:
Ja mam ten i jest rewelacyjny, składa się do małych rozmiarów, chociaż po rozłożeniu dziecko ma w nim dużo miejsca, do tego rozkłada się na płasko do spania, a pod nóżki też można na płasko rozłożyć, łatwo się pierze, na dworze przeprałam wodą z mydłem, spłukałam i był suchy błyskawicznie, świetny wózek, dopracowany i przemyślany.

CHICCO MULTIWAY 2009 FULL WYPAS# KURIER& FUEGO (686169988) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.allegro.pl/item683654563_chicco_wozek_ct04_multiway_spiwor_folia_gratis.html
 
Ja mam taki tylko granatowy i niewyobrażam mieć innego jest super mocny dobrze się prowadzi duży kosz wygodny pasy super i ma siedzisko które można aż na płasko rozłożyć jest lekka poprostu bajka no i do tego cena superowa:tak:
NOWY CONECO FLASH 2008-WYS.0zł +SUPER GRATISY,W-w (690806003) - Aukcje internetowe Allegro
Patrysiu, bardzo fajny wózek, tylko ja chciałam koniecznie parasolkę i ten chicco tak się składa, poza tym dla starszego dziecka przydaje się podnóżek, żeby nóżki położyć, żeby tak nie zwisały, jak maluch siedzi.
Ale Coneco to dobra firma, mam ich fotelik samochodowy zenith i super się sprawdza!
 
a ja mam pytanko co do materaca do łóżeczka, łóżeczko będę miała, ale chcę nowy materacyk czy są jakieś wskazania, albo przeciwwskazania? chodzi mi o to co ma być w środku, bo jak patrzyłam na allegro to wkłady i surowiec z czego jest wykonany są różne np. dwustronny materacyk kokosowo-gryczany. Wkładka z naturalnej łuski gryczanej. I niech mi ktoś wytłumaczy co to kurka znaczy?
 
reklama
Jedna strona materacyka jest miękka a druga twardsza


jak dziecko tylko leży to śpi na stronie kokosowej i z czasem jak dziecko zaczyna wstawać ....materacyk się robi na drugą stronę tą miękką (gryka) :tak: podobno zapobiega gryka płaskostopiu i masuje stópki dziecka ;-)
 
Do góry