reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
a ja mam pytanko co do materaca do łóżeczka, łóżeczko będę miała, ale chcę nowy materacyk czy są jakieś wskazania, albo przeciwwskazania? chodzi mi o to co ma być w środku, bo jak patrzyłam na allegro to wkłady i surowiec z czego jest wykonany są różne np. dwustronny materacyk kokosowo-gryczany. Wkładka z naturalnej łuski gryczanej. I niech mi ktoś wytłumaczy co to kurka znaczy?
Ja mam kokosowo-gryczany i mój synek śpi tylko na stronie kokosowej, bo ta gryczana jest nie za wygodna moim zdaniem, tzn te łuski to takie kulki, kokosowa strona to włókna i tworzą prostą powierzchnię.
 
Patrysiu, bardzo fajny wózek, tylko ja chciałam koniecznie parasolkę i ten chicco tak się składa, poza tym dla starszego dziecka przydaje się podnóżek, żeby nóżki położyć, żeby tak nie zwisały, jak maluch siedzi.
Ale Coneco to dobra firma, mam ich fotelik samochodowy zenith i super się sprawdza!



no on właśnie się nie składa jak parasolka tylko ja wózek no ale w tym wydaje mi się plus bo jest wtedy taki hmm jak to powiedzieć bo te parasolki sa wtedy takie długie i dlatego wzieliśmy tego typu a podnóżek ma tam na dole i teraz właśnie synek na tym ma nóżki a jeśli chodzi dla małego maluszka to tam się podnasza do góry to gdzie jest folia i dziecku nie wiszą nóżki:tak:te chicco także sa ładne spacerówki:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy zamierzacie kupić baldachim do łóżeczka.
Ja mam wrażenie, że to taka pierdoła która tylko i wyłącznie ładnie wygląda, a do tego jeszcze jest to wielkie siedlisko kurzu, które co tydzień trzeba prać. Nie zauważyłam, żeby któraś ze znajomych młodych mam stosowała.
 
Czy zamierzacie kupić baldachim do łóżeczka.
Ja mam wrażenie, że to taka pierdoła która tylko i wyłącznie ładnie wygląda, a do tego jeszcze jest to wielkie siedlisko kurzu, które co tydzień trzeba prać. Nie zauważyłam, żeby któraś ze znajomych młodych mam stosowała.


ja miałam baldachim ale szczerze nie założyłam :no: i teraz też nie założę :no:bo będę miec na łóżeczku przewijak do tego baldachim wiec w końcu całe łóżeczko bym zatkane miała :sorry:
 
Czy zamierzacie kupić baldachim do łóżeczka.
Ja mam wrażenie, że to taka pierdoła która tylko i wyłącznie ładnie wygląda, a do tego jeszcze jest to wielkie siedlisko kurzu, które co tydzień trzeba prać. Nie zauważyłam, żeby któraś ze znajomych młodych mam stosowała.
Ja mam, ale nie założyłam, bo mam skosy w pokoju i się nie zmieścił... Kupiłam tiulowy z myślą o ochronie dziecka przed owadami, bo synek urodził się latem, ale w końcu założyłam moskitierę do okna.
 
Wlasnie sobie weszlam na stronke goscia z allegro, ktory sprzedaje towar coneco. I ceny faktycznie sa interesujace.
Porownujac do cen, ktore sa tutaj, to min. 1/3 jest w Polsce taniej, i tak sobie mysle, ze chyba korzystniej bedzie wybrac sie pozniej do Polski na zakupy.
 
reklama
Do góry