reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczepionka

reklama
Ja mam opory, tez mi to proponuje lekarz do którego chodzę ale w ciąży nie chciałabym die niczym szczepić...
 
To w ciąży są jakieś szczepienia ? 🤔 Pierwsze słyszę, niedawno urodziłam, ale przez cały okres ciąży nie miałam żadnych szczepień, również nie proponował mi ich lekarz , więc wydaje mi się że nie musisz się na nic szczepić ☺️ Jedyne co wiem to to że mój maluch będzie miał to szczepienie za parę dni
 
W UK oferuje się to szczepienie standardowo wszystkim ciężarnym kobietom.
Ja się szczepilam w obu ciążach, bo krztusiec jest bardzo niebezpieczny dla niemowląt. Nigdy nie było żadnych efektów ubocznych.
Na covid bym się nie szczepiła.
 
W UK oferuje się to szczepienie standardowo wszystkim ciężarnym kobietom.
Ja się szczepilam w obu ciążach, bo krztusiec jest bardzo niebezpieczny dla niemowląt. Nigdy nie było żadnych efektów ubocznych.
Na covid bym się nie szczepiła.
mieszkasz w UK? Tak pytam, bo ja tak. I właśnie w pl nikt z moich znajomych nie był szczepiony w czasie ciąży... Robię rozeznanie, bo za kilka tyg pewnie będę musiała podjąć decyzję!
 
reklama
Do góry