reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia -pytania,obawy i niepokoje/reakcja dzieci na szczepienia

Hej dziewczynki tu mozecie napiac jak wasze pociechy czuly sie po szczepieniu i czy mialy jakias, biegunke, goraczke itp.....zapraszam podzielcie sie swoimi przezyciami ewelina
 
reklama
mój smyk po szczepionkach jest tylko senny a nastepnego dnia uspic go to jest problem bo jest wtedy strasznie pobudzony ale po 48h wszystko wraca do normy.
Z dolegliwości to po szczepieniu bardzo bola go nóżki (szczepiony jest w udka) i nie daje sie dotykac ( ten obiaw jest tylko w dniu szczepienia po nocce ustępuje)
Na razie miał szczepionki Pentaxim i Prevenar.
 
Witaj

Mój Eryk dzisiaj miałm drugie szczepienie, po pierwszym nie było żadnej niepokojącej reakcji mam nadzieję, że i teraz tak będzie.

pozdrawiam

Sylwia
 
hej dziewczynki moj Igorek mial wczoraj szczepienie i tak plakal dostal 3 zastrzyki w nozki i calo noc prawie plakal taki byl marudny,dalam mu panadol dla dzieci to dopiero po jakims czasie poszedl spac na chwilke a dzis tez byl marudny ale wieczorkiem mu juztroche przeszlo i teraz spi 14 bedzie mial 4 miesiace pozdrawiam ewelina
 
Ja nie zuawazyłam niczego. Ponoc po 3 szczepieniu są jaieś obajwy , może byc nawet goraczka ,a czym sczepicie, my Infarnix Hexa ?
 
moj po pierwszym dostal lyzeczke paracetamolu i spal 6h.po drugim nie dostal nic i plakal.po 3 tez nic nie dostal,ale bylo ok.my bralismy te skojarzone,wiec mniej wkluc bylo.
 
Witam cieplutko wszystkie mamusie!!!!!!!1
Mam do Was dziewczyny pytanie. Ostatnio dowiedziałam sie w szkole rodzenia o pneumokokach i rotawirusach. Z tego co wiem dzidzia po urodzeniu zostaje zaszczepiona w szpitalu przeciwko podstawowym szczepionką później odpłatnie za ok 750 zł szczepimy dzidzie szczepionkami skojarzonymi. cO SADZICIE na temat szczepieniu przeciwko rotawirusom? i pneumokokom? nie sa to tanie szczepionki i trzeba zadziałac w miare szybko czyli w przeciągu 6 miesiecy. Co sądzicie na temat tych szczepionek jakie jest zdanie waszych lekarzy albo połoznych?
 
kucia moj lekarz powiedzial ze jezeli nas stac to zaszczepmy malego wyglada to tak jak dziecko konczy 6 tyg. przy szczepieniu kupujesz I szczepionke (sa na recepte) za 280 -300 zl zalezy gdzie nastepna jest za 6 tyg. a ostatnia chyba po 6 m-cach
zdjcie004ib5.jpg




 
reklama
szczerze mówiąc też już o tym myślę, choć jeszcze mam czas... Strasznie dużo kasy to kosztuje, ale z drugiej strony może warto? Chyba lepiej dmuchać na zimne.
 
Do góry