reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepic czy nieszczepic???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
emikaa no nie wiadomo :) często maj był cieplejszy niz lipiec heh
 
reklama
emikaa no nie wiadomo :) często maj był cieplejszy niz lipiec heh
no tak 20 max poprosimy,co by bylo czym oddychac w tych bolach...:)
choc racja, w tamtym roku, w dlugi weekend majowy dogrzalo w jeden dzien....
no jeszcze musze przemyslec temat tej szczepionki,bo znowu jak by cos sie mialo jej stac,to jeszcze gorzej chyba niz ta z ta dawka rteci,ktora pewnie szczepia miliony dzieciaczkow...
 
Chciałam się przywitać. Dzień dobry. Jestem mamą po szczepionkowych przejściach. Mój blog parę razy był tu cytowany, więc czas się przywitać i wyjaśnić sprawę. Nie każde dziecko nadaje się do szczepień. Moje nie, ale dowiedziałam się o tym zbyt późno, gdy było po fakcie, a dziecka układ neurologiczny został spustoszony przez Infanrix Hexa.
Teraz bardzo dużo wiem na temat szczepień i chętnie się podzielę tą wiedzą z innymi mamami, by ich dzieci miały większą szansę by nie doznać NOPa. Jest to wiedza, którą powinien dzielić się lekarz, ale w większości wypadków nie robi tego, czego dowodem jest moje dziecko źle zdiagnozowane i źle zakwalifikowane do szczepień.
Pozdrawiam cieplutko.

Zachęcam do pogaduszek z tą mamusią. Udziela się na https://www.babyboom.pl/forum/przedstawiam-sie-f122/antyszczepionkowa-mama-wita-50177/ lub https://www.babyboom.pl/forum/zdrow...-ktorzy-wogole-nie-szczepia-4348/#post6913496
Pozdrawiam
 
u nas na szkole rodzenia babeczka mowila ze szczepionka na rotawirusy dziala tylko w I i II roku zycia dziecka i i tak nie daje 100% ochrony przed zachorowaniem, ale jak juz takie zaszczepione dziecko na to zachoruje to lagodnie przechodzi chorobsko.

Ja to chyba te rota sobie daruje i zaszczepie na pneumokoki. Ale to jeszcze przemysle i obgadam z pediatra.
 
I wszystko jasne. Jaki to jest mądry naród.. i obowiązku szczepienia nie ma.. i u nas. To samo napisała dr Majewska w marcu tego roku już. Info dostepne na naszym forum na BB.. https://www.babyboom.pl/forum/zdrow...e-ktorzy-wogole-nie-szczepia-4348/index4.html

Ostatnie doniesienie dr Majewskiej
"Witam Państwa,

Japonia właśnie ogłosiła, ze wycofuje szczepionki Prevnar i Act Hib, które w marcu b.r. zabily prawie natychmiast 4 dzieci. Szczepionki te spotyka sie tez w Polsce. Prosze o rozeslanie innym rodzicom tego ostrzezenia,bo to samo zdarza sie wszedzie. Roznica jest taka, ze Japonia nazywa zgony poszczepienne takimi zgonami, a w Polsce , czy USA urzednicy panstwowi nazywa je "przypadkowym zbiegiem okoliczności", ze zdrowe dzieci nagle umarly bez przyczyny wkrotce po szczepeniach. Szczepionki przeciw Hib (np.Act Hib) w bazie VAERS wystepuja jako powodujace najwiecej zgonow. Szczepionki przeciw poneumokokom (np. Prevnar) sa blisko za nimi.

Pozdrawiam
D Majewska"
 
hmmm wy piszecie o wycofaniu szczepionek na pneumo a ja niedawno w tv oglądałam w wiadomościach info że jakieś miasto w naszej PL refunduje te szczepionki maluchom. Generalnie morał z tego był taki, aby w PL tego typu szczepienia stały się OBOWIĄZKOWE !!
 
reklama
to ja już mam mętlik w głowie... raczej po obejrzeniu reportażu na tvn24, który jest umieszczony pod tym linkiem
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry