reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Witam :) My już po wyjeździe majówkowym. Fajnie było tylko pogoda mogłaby być lepsza. Byliśmy koło Mielna zakwaterowani, także czas spędzaliśmy w różnych miejscowościach: Sarbinowo, Chłopy, Mielno.
Kaoru3 miło było Cię poznać :) i cieszę sie że korzystasz z parasolki bo od jutra ma być już brzydka pogoda. Także dobrze wyszło że przed majówka się spotkaliśmy. A dzieci masz śliczne i tak ładnie do zdjęcia się ustawiły. Mój to ucieka.
Butterfly gratulacje drugiego maluszka. A z ząbkami to bardzo duzo dzieci ma teraz niestety problem. U nas odpukać mały chętnie myje zęby 2- 3 razy dziennie. Wiadomo że te czarne ząbki wyglądają nieestetycznie ale co zrobić bo na narkozę bym takiego małego dziecka nie wysłała :( A jaki jest ten koszt?
Assia oj jakbym chciała wyremontować swoja łazienkę. Też nam tylko ona została ijakos może za 2 lata zrobimy albo później.
A co u nas? Ja nadal szukam pracy. Ostatnio nawet coś ciekawego ale za takie marne grosze że na prawdę nawet na minus by wyszło. Małego odpieluchowujemy i idzie mu jakoś z różnym skutkiem. Czekam aż zacznie częściej wołać :) Dzisiaj na dworze sie wysiusiał :) No ale to ciężka robota. Gorzej niż ze smoczkiem.
 
reklama
hejka przepraszam,że tak rzadko zaglądam ale nie mam kiedy:(
co do pracy boję się ,że nie podołam choć ona jest fajna,ale już dziś zostaję sama na sklepie muszę wyłożyć towar z soboty jeszcze dziś przyjdzie nowy,we dwie to przez dzień sie szuka miejsca a co dopiero samemu*dużo towaru mało miejsca),po drugie jestem trochę zła, bo obiecałam sobie ze wakacje nie będę pracować bo znowu stres kto dzieci upilnuje ,zaraz Kuba będzie miał wakacje i co z dwójką,a nie stać mnie sąsiadce płacić 1500zł jak ja tyle zarabiam.no zobaczymy jak kto będzie.
 
Widzę, że wiele się zmienilo na forum ostatnio. Nie mam czasu zaglądać.
Piękny dlugi weekend i tydzień spędzilam siedząc w domu z chorą Kassandrą. Gorączki 29,6, a po nurofenie 38,9. Gorączka wydawała się być nie do zbicia. Więc po 3 dniach bezskutecznej walki daliśmy antybiotyk. Byl;y dwa dni spokojniejsze i znowu gorączka i wysypka. Może po antybiotyku. Teraz jakoś lepiej. W piątek siedzialam na mayturze z polskiego. Teraz wpadlam do szkoly, żeby coś porobić. I robię. Siedzę na Babyboom. :) A uczniowie na korytarzu i chyba w klasach mordują sie na maturze z matmy.
Butterfly, no to będziesz miala fajną parkę. Ponoć przy malej rożnicy lepiej się chowają. Niech zdrowo rosną.
Ewon, ciesz się, że masz pracę, bo w dzisiejszych czasach bez znajomości dla nikogo pracy nie ma. Więc trzeba się cieszyć, że się wogóle pracę ma.
Ja po siedzeniu z Kassandrą prawie tydzień w domu myślalam, że jajo zniosę. Przed tym weekendem mieliśmy koszmarny okres w szkole, bo zakończenie 4-tych klas. W czerwcu znowu kolejny koszmarny, bo zakończenie pozostalych.
 
butterfly to gratulacje, nie jestes zla mama :) jestes w szoku jeszcze pewnie i masz niezly zamet, wspolczuje Ci z ząbkami na prawde, ja sie obawiam o zeby malego ale na razie odpukac jest ok


Oj widze ze choroby sie przypałętały, pogoda sprzyja....wiatr, duchota ... potem wilgoć i idzie się załatwić, u nas G nie choruje jak na razie, sam się hartuje i zdejmuje skarpety po domu - mi zimno a jemu wiecznie gorąco, co za dziecko :)

Dawno nie zaglądałam aż wstyd! ale mam masę rzeczy na głowie. Kupujemy mieszkanie i będziemy się przeprowadzać - max do września się urządzimy mam nadzieję.
 
hejka:)

no pomału w pracy się wdrążam :) trochę zmęczona,ale daję radę:)

północny ja się cieszę ,że mam pracę tylko psychicznie nie byłam przygotowana ,że to już już.
 
Hej dziewczyny,
uprzejmie informuję, ze w 2 biedronkach, tj. na boh. wawy i ogrodniczej w tym tygodniu są DaDy po 23 zł
pozdrowionka!
:-)
 
Wszystkie wsiąkły:( wcale nie ma ładnej pogody to gdzie się podziewacie?
ja padnięta,wróciłam ok 19 musiałam chałupe ogarnąc i nogi to zaraz mi odpadną.Jeszcze w pracy miałam big dostawę i full ludzi,jeszcze jutro muszę rozłożyć 4wielkie kartony rózności.zaraz idę spać.
 
reklama
Witam Was dziewczyny!
Sporo czasu minęło od mojej ostatniej wizyty. Będę musiała trochę poczytać aby dowiedzieć się co tam u Was słychać.
U mnie ostatnio się nie najlepiej działo:-:)-( w ubiegłym tyg. mój syn z płaczu się zaniósł, stracił oddech i przytomność.:-( Przeżyłam szok.Byłam sama w domu, mąż był w pracy... KOSZMAR!! Ale na szczęście udało mi się uratowałam dziecko jeszcze przed przyjazdem pogotowia, za nim przyjechało mały już się bawił, zmierzyli mu saturacje i okazało się ze jest zbyt niska i trzeba małego zabrać do szpitala aby dokładnie przebadać malucha. Po 4 godz. z pozytywną opinią lekarzy zostaliśmy oddelegowani do szpitala w Zdrojach na oddział pulmonologiczny i neurologiczny. Tam również badania wyszły w porządku. Ale czeka nas jeszcze wizyta u kardiologa. Na dzień dzisiejszy maluch czuję sie dobrze a nawet rzekłabym, że rewelacyjnie bo tak mi daje dziś w kość, że głowa mała.
A od niedzieli wspólnie z mężem staramy się, a raczej jesteśmy w ręcz zmuszani ,rozwikłać sercowe problemy mojego szwagra, który wszystkich, przez wiele miesięcy okłamywał i oszukiwał, a teraz biedaczysko doszukuje się prawdy. Problemu by nie było gdyby nie domagał się przeprosin za coś czego nie byliśmy w stanie kontrolować, nikt nie był! Mało tego, żąda przeprosin za jakieś "niby" wypowiedziane słowa na jego i jego panny temat- bzdura! Jeszcze miał szczelność do nas wczoraj przyjść....Ale mu zrobiłam jazde!!! Facet najwyraźniej się nie spodziewał.
No i tak wyglądają moje ostatnie dni.
Postaram się w ramach wolnych chwil zaglądać częściej na forum, mam nadzieję, że szybko nadrobię zaległości.
Ps. ewon gratuluję pracy!!!! :):) trzymam kciuki ;) I nie dźwigaj tyle kobito.
 
Do góry