reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hej

ewon sama nie jesteś u mnie tez nie ma nikogo z forum by na plac chodzić
wiecie tak sobie pomyślałam ze może na jakieś ognisko na głębokie byśmy sie umówiły dzieciaki sie wybiegają a my będziemy miały okazje wszystkie sie spotkać
 
reklama
Fajnie mają te mamy które mieszkają w Szczecinie całe życie i znają to miasto od poszewki. Ja tu mieszkam bardzo krótko i nie wszędzie potrafie sama trafić:-( Na spacery chodze a nie jeżdżę. Samochodem to ewentualnie w weekendy, zazwyczaj dla mnie to taki czas kiedy moge posprzątac, coś zrobić dla samej siebie a dziecko w tedy przejmuje m. A jesli chodzi o wycieczki z dzieckiem to tylko moi rodzice albo męża. Bo tak sie składa, że z moim małym diabłem nie moge wszedzie pojśc ani pojechać, ponieważ do grzecznych nie należy. Raz wybrałam sie z nim do reala, narobił mi tyle szumu, że musiałam zwiewać. Wiec jeśli o mnie chodzi to ja chyba na spotkania z Wami przy ognisku, piwie czy kawie bede musiała jeszcze troche poczekać, przynajmniej do momentu aż moje dziecko zrobi sie bardziej ogarnięte, może jak zacznie chodzić będzie inaczej :(((
Ps. no to chyba tylko ja jedyna z BB jestem z pogodna :-(
Pozdrawiam :)
 
kama ja tez sama na spacerki chodze, chociaz tu na pomorzanach chyba jakies mamy z bb mieszkaja,
ewon moze poniedziałek do parku kasprowicza?
dziewczyny a gdzie mozna niedroga parasolke do wózka kupic taką uniwersalną?
 
Hejka :-) jestem za! ognisko, kiełbaski, babskie pogaduchy :-) wybierzmy się za tydzień w sobotę? Kama nie przejmuj się też mam rozrabiarę małą, a tu w drodze kolejna :-p weź malca i siebie na to ognisko i założe się że wypoczniesz jak znajdzie się synuś wśród dzieci :-) moja Zuzia właśnie w wieku 11 miesięcy zaczęła chodzić, tak to za rączki prowadzałam bo bardzo chciała, a jak pojechałam do koleżanki która ma starszego synka o pare miesięcy to przy nim zaczęła sama biegać :-) to jak?:-D kto jeszcze jest ZA?
 
k@m@ nie martw się będzie tyle mam i dzieci,że mały nie będzie się nudził i dokazywał:) damy radę:))

ja jestem jak najbardziej za grillem:) pogoda ma być piękna więc się piszę:)
wczoraj byłam u Edzi i Kuba walnął się o drzwi ma big śliwkę na czole a pod okiem limo bo Damian go niechcący walnął a dziś w szkole się wywrócił i ma nos obity:( i pomyślą ,że ja dziecko bije czy coś masakra,wygląda po jakieś bójce heheh

Kasiu
jak najbardziej pasuje mi:) Kuba do 15 ma lekcje więc pójdę z Damianem będzie lżej:) chyba hehe
 
Karou a jaki kolor parasolki do wózka potrzebujesz? Ja mam prawie nieużywaną ecri-kawa z mlekiem i chętnie się pozbędę :) Pasuje chyba do wszystkich wózków bo posiada regulację na poręcz. Także jak coś to pm proszę :)
 
Hej jest i ja :)
Witam nowe mamuśki

Było mnie mniej, ale zabrałam się za porządki i wysprzedawanie wszystkiego co niepotrzebne- ile tego było to jestem w szoku.
Wczoraj byliśmy na jednodniowej wycieczce w Poznaniu w zoo, a dzisiaj odpoczywaliśmy :)

Muszę poczytać co tam u Was :)
 
hejka:)
piękna pogoda,wczoraj pół dnia spędziłam na placu zabaw w parku(ten koło wybiegu) ja leżałam na trawce a dzieci biegały:) a dzisiaj jadę do bratowej na ogródek,posiedzę poopalam się:) w niedzielę gdzieś chłopa wyciągnę:D och jak ja słońce uwielbiam:)
 
reklama
Do góry