reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
hejka
Ale spałam 20min temu wtsałam,odsypiałam ,bo w sobote bylam na popołudnie a w niedziele ranke miałam na 6.Jeszcze taki ruch był ,że szok:O jak nigdy w niedziele.Jeszcze jestem zła bo zapomniałam damianowi pieluche przez sen ubracv i zasikal mi swoje i nasze lożko bo przylazł do nas,masakra juz zadnego koca ani poscieli nie mam:( dzis zaworze dzieci do tesciowej to zawioze jej pranie bo oszaleje.


Północny wiatr Kuba te zchodzil na to co ty,kupe kasy się wydało i dupa blada jakias sciema tu masz cos na temat odczulaniu Ważne pytania o odczulanie - Wszystko o alergii - Zdrowie - BabyOnline.pl . Można jak najbardziej..Ja też bede namawiała lekarke aby Kube skierowała na to.koleżanki syn to miał robione jak miał 6 lat ,teraz ma 11 i nie ma alergi on miał na białko robione. Mi lekarka opowiadała,ze to wtedy musisz byc pod stała opieka lekarza,chodziła co 4-6tyg na zastrzyk przez 3lata.Płaci sie połowe bo druga połowa to nfz a ile kosztuje nie pamietam:(
 
Północny wiatr Kuba te zchodzil na to co ty,kupe kasy się wydało i dupa blada jakias sciema(

Odczulam się tym od mniej więcej 17 lat. Najpierw w Monadith na Bohaterów Getta. Bylo nawet tak raz, że poprawa przyszla po kilku godzinach, innym razem po kilku dniach. A innymi razami po kilku tygodniach. Mniej więcej starczało na 4 lata i musialam tam wracać. Ostatnio odczulalam się na Łuczniczej i poprawy nie widzę. Mam jakieś kosmiczne problemy z przetworzonym jedzeniem. Dostaję alergię na perfumowane ciasteczka, przyprawione jedzenie, itd. Nie wiem, czy nie będę musiala wrócić do Monadithu.
Wydaje mi się, że te odczulenia zastrzykowe są na pyłki roślin, krowie mleko, itp.
Przynajmniej jak byłam z rok temu u alergologa, to żadnego leczenia poza Zyrtecem i podobnymi nie stosowali w przypadku grzybów pleśniowych. Nie mówiąc już o konserwantach, barwnikach w pokarmach, itp. i alergenach na które nawet testów nie robią.
Ale oczywiście wszelkie informacje są dla mnie cenne. Może w końcu znajdę jakieś dobre odczulenia.
 
witam poniedziałkowo
jakos tak byle jak się ostatnio czuje, może to przez ciąże:no::no::no:
a tu jeszcze dobre półtora miesiąca do rozpakowania:-):-)
i ta pogoda taka dziwna, ni ciepło ni zimno, blee
Marta też dzis od rana ryczy bez powodu, nic się nie słucha, chyba idę zaraz z nimi na plac zabaw, niech tam wariują:-:)-(
miłego dnia
 
Północny wiatr pytałaś o tablicę memo. Tak się składa że będzie w biedronce strona 23 od 8 sierpnia:
Ucz się i rozwijaj Szkoła 2

Dzięki, złowiłam jakąś w Netto. Szkoda, bo ta z tym dzwoneczkiem (chyba ta zielona wróżka) taka fajna. :-) Na mojej 2/3 to obrazek Kubusia i mało miejsca do pisania. Właśnie kombinuję, czy nie potrzebuję takiej z Kubusiem jakiemuś dziecku na prezent oddać. :-)
 
Witam dziewczyny!
Znów nie miałam czasu żeby do Was zajrzeć. Pogoda jest ładna więc nie ma nas całymi dniami w domu :tak:. Trzeba korzystać puki słonko świeci albo chociaż nie pada :-). U nas powolutku i do przodu. Jak dobrze pójdzie, to we wrześniu wprowadzamy się, zalerzy jeszcze ile ten reont potrwa. Dziś chyba coś jest z ciśnieniem, bo chodzę jak pijana, a rano myślałam że padne więc przeleżałam pół godziny na kanapie z nogami do góry. Dobrze, że mały mi spał więc mogłam trochę poleżeć. Dobrze, że już przeszło.
Północny wiatr, co tam u Was? Jak Kassi? Znalazłaś już odpowiedniego lekarza, który Cię odczuli?
Kaoru, jeszcze troszkę i będziesz miała maleństwo przy sobie. Teraz jak się czujesz jak jest taka pogoda?
Ewon, jak tam w pracy? Troszkę luźniej czy dalej kołchoz?
Czarodziejka, widzę, że już wróciłaś :tak: Jak udał się urlop?
Dobra dopijam kawkę i znów lecę z małym na spacer :-).
Miłego dnia kochane!
 
reklama
Do góry