reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

witam
kurcze dawno was nie czytałam, i sama nie pisałam ale bylismy teraz na weekend na weselu az pod poznaniem, i dopiero co wrócilismy, moje dziewczyny wybawiły sie super ja zreszta też, choć ciutke za gorąco było, :tak::tak::tak:
troche mi gorąco, dobrze ze chociaz nogi mi nie puchną,
kurcze musimy wziąść sie z m za remont bo wrzesien tuz tuz i mały nie długo sie urodzi:-):-):-):-)
boje sie coraz bardziej no ale cóz
urodzic trzeba:-):-):-):-)
widze ze temat dentystyczny, ja tez musze odwiedzic dentyste, ale strasznie sie boje brrrr:no::no::no::no:
 

Załączniki

  • wesele Asi i Darka 112.jpg
    wesele Asi i Darka 112.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Normalnie muszę się pochwalić bo zaraz pęknę
laugh.gif
. Kuba siedział z godzinkę na nocniku i zrobił siusiu i kupkę, a jaki był zdziwony, że nocnik gra
laugh.gif
.
Kaoru, ładnie Ci z brzuszkiem :tak::-)
Muszę uciekać, bo Kuba wzioł długopis i popisał mi narożnik
realmad2.gif
 
Kaoru widze, ze sie troszke zaokraglilas:-). Slicznie wygladasz.

To moze ja tez sie pochwale troszke. Otóz przyznali nam kredyt i moze juz niedlugo bedziemy sie przeprowadzac. Po niecalych dwoch tygodniach otrzymalismy pozytywna decyzje. Miec wlasne mieszkanko, to bylo nasze marzenie i teraz juz niedlugo to marzenie sie spelni. Az nie moge w to uwierzyc normalnie...
 
fanta boskie takie dzieciaki, pomysły ich nie mają granic :) normalnie randka 1sza klasa

kaoru - piękne zdjęcie :) (tęskni mi się czasem za brzuszkiem)

Didi - gratulacje, ja czekam az TZ zdecyduje się obejrzeć mieszkanko...i w koncu pojdziemy stad bo WRRR! Nie wiem jak finansowo wyrobimy (pewnie kiepsciutko) ale wiem, że psychicznie tu nie wyrobie na czyimś. Jestem z reszta zdania, ze CIASNE ALE WLASNE.
 
witam
fanta
dzięki za komplemęcik,
didi dzięki również i gratulacje z powodu własnej chatki, a gdzies na pomorzanach kupujecie czy dalej?
ewon no a mysle ze w poniedzialek się spotkamy
ja jutro na ogródek do kolezanki rano pędze, tam basen, hamaczek, hustawki super sparawa dla moich dziewczyn, no i ja sobie wypoczne troche :-):-):-):-)
miłego dnia!!!;-);-);-)
 
Dzięki dziewczyny.
Kaoru, kupujemy mieszkanie na pomorzanach, tam gdzie mowilam Ci ostatnio ( kolo 20-stki szkoly) takze blisko rodziców i znajomych.
Zaraz wyjezdzamy na weekend z dzieciakami, takze toszke odmiany. Tylko podróz troche dluga, bo 4,5 godz w aucie.
 
a dzis w przychodni poznałam kolezankę z BB:) hih tssss!
no i dowiedziałam sie ze mloda nie dostała się do żłobka... jest 36 na liście rezerwowej,,, marne szanse...:(

myślę co teraz... przeciez pracuje (prowadze firme w domu)
teściu kazał zamknac firme:( bo to nasjl;epsze wyjście... brrrrrrrrrrr
 
didi GRATULUJĘ:) oo a gdzie jedziecie? to zyczę miłego odpoczynku:)

kaoru pięknie wyglądasz:) no w poniedziałek pewnie,ze możemy się spotkac tylko napisz czy u Ciebie idziemy na plac zabaw czy u mnie? ach te remonty nie chce się zaczac:D a jak zacznie to się ciągna hehe

fanta wyrwanie nic nie boli:D ale jak możesz jeszcze wyleczyc to lecz.a rendgen najtaniej sie robi na pogodnie kolo ryneczku jest w uliczce :)

aniołekk mi tez nie przyjęli bo miałam działalność i siedzibę w domu,ale zdążyłam i jestem na 6miejscu rezerw. teraz zaczełam prace na pół etatu,bede pisac podanie,aby był chociaż na 1miejscu listy rezerw. tez zamnknełam działalność ale żałuję bo można zawiesić.

a u mnie oki w tygodniu z maluchami spaceruję,a weekendy pracuje i nie mam czasu na nic.dziś też idę do pracy na popołudnie a jutro na rano.

moje maluchy tez pomazały mi i sciany i meble,ale może wyrosna z tego i wtedy zrobimy remoncik:D
 
reklama
ewon najgorzej ze złożyłam dokumenty w grudniu... :(

no teraz czekamy czy wszyscy potwierdza ze chcą do tego zlobka ale i tak marne szanse..
poczekamy wakacje i zobaczymy może gdzieś bedzie chodziala a moze ze mna...

zdenerwowalam sie bo tesciu kazal siedzec w domu z dzieckiem bo jego zona 10 lat siedziala
a ja tak nei chce.. chce byc niezalezna!

W przedszkolu tez mala niespodzianka
zamiast 3 grupy igor trafia do czwartek 6-7 latków (w lutym skonczy 6)
bo malo miejsc w 5 latkach i 15 nowych dziecu przyjeli a mala byla grupa 4 wiec część przynieśli...
moze to dobrze bo juz sie nudzil z maluchami:)
oni 2+2 dodaja
on wstal i powiedzial ze to umie i dodał pani 45+53:) i poszxedl sie bawic ...
 
Do góry