reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Mona ślitaśna ta twoja Nadunia :-)

w wakacje wracamy na 3-4 tygodnie bo tyle gdzies bedzie mial urlopu moj M
pogoda od 2 dni do d... pada deszcz i jest ponuro , ale dzis patrzalam na necie ,ze od jutra ma swiecic slonko :-)
a ja juz nie moge sie doczekac bo zamowilismy sobie tv i ma przyjsc od 2-5 dni :) wzielismy sobie 46 cali hehehe bede miala jak w kinie :-D jeszcze sobie xboxa musimy kupic , zeby prztrwac zime tutaj :tak:
 
reklama
czarodziejka z językiem idzie mi nie najgorzej , ostatnio nawet w banku bylam i pare spraw tam zalatwilam , facet mnie rozumial , natomiast ja mialam problemy ze zrozumieniem jego hahahah ale jakos dalismy rade :) on strasznym akcentem gadal ale na szczescie zalatwilam to co potrzebowalam :D
 
didi12 ja tez się obawiam powrotu , nie bardzo mogę to wszystko sobie poukładać :no: , i będzie mi brakowało moich koleżanek bo naprawdę mam tutaj świetną paczkę .Ach wszystkiego się obawiam szkoły dla Kuby ,czy będzie praca oj jak zaczynam o tym myśleć to mnie głowa zaczyna boleć
a kiedy wracasz ???????
li-42354.png

li-42353.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejcia:)
wstawac dziewczyny:D koniec leniuchowania:D

kurcze mam ostatnio problem z Damianem co tylko wstane z łóżka on ma oczy jak piec zlotych,do kibla leci za mna.i tylko mama ze mna spij.zaczyna mnie to denerwować:( wyjde z pokoju i jak on nie zauwazy gdzie jestem to jest pisk.jutro ide do pracy i julek stwierdzil,ze idzie z nimi do madagaskaru chyba bo w domu damian da mu popalic.

Monia dzieki:d a kiedy ty wracasz dokładnie?

aniulla nie badz taka skromna:D nawijasz juz dobrze po norwesku,nawet wczoraj jak gadałysmy wplątywałas norweski do rozmowy hehe
 
Hej

Ja wczoraj wróciłam z małym ze szpitala
wiec nie nadrobiłam jeszcze zaległości jak tylko poczytam to popisze no i jak ograne to wszytko
teraz tez latania bo mąż wyjeżdża już w czwartek wiec zakupy trzeba mu robić
 
Monika my wracamy juz niebawem,za kilka tygodni:-). W sumie to bardziej sie zastanawiam jak to wszystko bedzie, niz martwie,ze nie damy rady. Wszyscy bardzo sie cieszymy ze w koncu po tylu latach udalo nam podjac te decyzje. Mysle, ze to kwestia niedlugiego czasu, aby na nowo oswoic sie z Polska.
Assiia, zycze duzo zdrowia dla malego, no i zeby wszystko pomyslnie sie zakonczylo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
evon ja wracam w wakacje ,jesli nic się nie zmieni oczywiście :tak::tak: assiia mam nadzieję że diagnoza jest błędna i wszystko jest ok:tak:
 
Do góry