reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

witam, szczecinianki
co do migdałków szymka to umówiliśmy się do szpitala na arkońską na ....... 21 maja ..... super odległy termin, co nie, ale może to i dobrze bo powinno być cieplej a na taki zabieg to lepiej

a w tą środę małemu zooperowali siuśka, miał wrodzoną stulejkę, czyli siusiak jak trąba słonia, i już jest dobrze, byliśmy w szpitalu na wojciecha i zdziwiłam się że chcą zamknąć szpital w którym tak łądnie wyremontowali odział chirurgii, szok tyle kasy na marne wywalić
a do pracy chodze już od piątku a od jutra zacznie się prawdziwa tyra
a i wiecie że potrzebowałam już kontaktu z dorosłymi a nie z bobasem i 4latkiem

cudelf fajnie mieć prawko i być niezależną
słyszałam że film lejdis jest super poczekam aż będzie na dvd to obejrze w domku
 
reklama
Hej Mateczki Szczecinianki i nie tylko:)
Ostatnio mało mnie na forum bo jestem z córcią u dziadków i mAM ograniczony dostęp do neta.
Jeśli chodzi o wypad z maleństwem do multibabykina to na pewno wybiorę siępod koniec lutego. maMY NA FILM PRZYCHODZĄ Z DZIEĆMI PRAKTYCZNIE OD 6 TYGODNIA ŻYCIA DO 4 LAT I OBSŁUGA WPUSZCZA BEZ PROBLEMU:-). A jeśli chodzi o marudzenie dziecka w kinie to na tym seansie nikomu to nie przeszkadza bo każdy rozumie że dziecko ma lepszy lub gorszy dzień. A i płaczące maluchy się zdarzają. Inni rodzice są naprawdę wyrozumiali i nikt wam uwagi nie będzie zwracał:-).
Jest to naprawdę fajna sprawa i można się troszkę rozerwać no i oczywiście poznać inne Mamuśki:tak::tak:
 
witam się i ja w ładne, słoneczne południe


i moze sie spotkamy w koncu, co wy na to, pogoda coraz ladniesza (chyba ;-))?? Jakis park, lub chociaz na hebatke...pomyslimy, jestescie za? Buziaki <papa>
pozdrawiam również i myślę,ze spotkanko jak najbardziej:tak:
Hej Dziewczynki :-)
Wczoraj byliśmy w kinie na Lejdis - i muszę przyznać, że całkiem fajny film :-)
joasiu - jaki ładny avatarek... i cieszę się że film się podobał... ja planuję na weekend go zobaczyć...a powiedz dla chłopa też sie nadaje?
witam, szczecinianki
co do migdałków szymka to umówiliśmy się do szpitala na arkońską na ....... 21 maja ..... super odległy termin, co nie, ale może to i dobrze bo powinno być cieplej a na taki zabieg to lepiej

a w tą środę małemu zooperowali siuśka, miał wrodzoną stulejkę, czyli siusiak jak trąba słonia, i już jest dobrze, byliśmy w szpitalu na wojciechaa do pracy chodze już od piątku a od jutra zacznie się prawdziwa tyra
a i wiecie że potrzebowałam już kontaktu z dorosłymi a nie z bobasem i 4latkiem
tygrysku rzeczywiście terminy troszkę odległe... ale jak sama mówisz są tego +... no i dobrze że z siusiakiem już oki............. a ja za niecałe 3tyg wracam do robotki i choć mam mieszane uczucia to chyba się cieszę:tak:
Hej Mateczki Szczecinianki i nie tylko:)
Ostatnio mało mnie na forum bo jestem z córcią u dziadków i mAM ograniczony dostęp do neta.
to się troszkę relaksujesz mam nadzieję u rodziców...............a kina z bejbikiem.......może uda mi się zakosztować.......... no ale czasami jak wychodzić to wolę jednak uwolnić sie od mojej perełki:-D

pozdrawiam Was kochane i miłego dnia
 
Hej hej dziewczynki, co tu taka cisza???
My juz wrocilismy, babcia nam Natalke rozposciła, teraz mam w domu jedną wielką histerię, az mi sie o tym pisac nie chce wrrrrrrrrr
Niestety teraz ma do tego jeszcze katar i kaszle wiec nigdzie z nią nie wychodzę:( ale jak sie polepszy to szykujcie sie na spotkanko:)
buziaki
 
Cześć Szczecinianki drogie :)

mam dwa pytanka: w jakich dniach/godzinach przyjmuje ortopeda K. Szczur, bo coś nie mogę się dodzwonić, a drugie pytanie - czy jest tu jakaś inna mieszkanka Podjuch? :)
pozdrawiam serdecznie

podjuszanka
 
Hej:)
Meldujemy się po trzech tygodniach urlopu u dziadków. Wróciłyśmy do szczecina wczoraj i właśnie się aklimatyzujemy. Dzisiejsza noc była przerypana: mała budziła się z rykiem cztery razy i długo płakała. Mam nadzieję że następna noc będzie lepsiejsza:-)


A co do dr Szczura to ja też poproszę o namiary do niego bo słyszałam dużo dobrych opini o nim, a mój obecny ortopeda to porażka, więc czas go zmienić na lepszy model;-)

Pozdrowionka!
 
reklama
Ja też dopiero wróciłam od mamy,
ja chodzę do ortopedy na uni lubelskiej ale nie pamiętam jak nazywa się lekarz, popytam się kolegi męża bo on zna chyba wszystkich ortopedów w szczecinie
 
Do góry