reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Witajcie Kobietki:-)
tygrysku - a u jakiego laryngologa Byłaś ? mam nadzieję, żę nie był to Pan J. - wiele osób ma złe doświadczenia, zresztą ja też..
A odnośnie szpitali - tylko nie na Wojciecha...
jdzinka;
ja też siedzę w domku i oczekuję z wielką niecierpliwością czerwca, kiedy to powinno narodzić się Dzieciątko :-)
Uściski dla Was
 
reklama
witam wszystkich, pogoda do bani, nic się nie chce,
tygrysku ja całe szczęście nie mam problemów zdrowotnych z córką więc nie wiem który szpital jest najlepszy ale popytam się znajomych :-)
 
ja mam problem ze swoim synkiem ma przerośnięty 3 migdał i laryngolog sugeruje wycięcie i nie wiem na który szpital się zdecydować w szczecinie i czy się wogóle zdecydować
wiem,że na arkońskiej mają oddział laryngologiczny... troszkę przepełniony ale chyba w porządku:tak:
HEJ:)
Jestem mamą 9 miesięcznej Wiktorii i mieszkam w Szczecinie. Obecnie siedzę w domku i cieszę się urokami macierzyństwa. Moja córcia jest coraz grzeczniejsza, więc mam trochę wolnego czasu, więc na pewne będę zaglądać na forum. Pozdrowienia dla wszystkich szczecińskich Mateczek:)
witaj jdzinka - mamy dzieciaczki w tym samym wieku;-)weszłaś raz do nas na kwietniowe mamy zapraszam ponownie na różne wątki dotyczących nas i naszych dzieciaczków... są na prawdę fajne dziewczyny - a gdzie mieszkasz?... no i powiedz coś wiecej o sobie i o córeczce:tak:
Dzieci urodzone w kwietniu 2007 - Forum BabyBoom

joasia i cudelfiku - witajcie


 
Witaj tygrysku i jdzinko :-) Co do szpitali ja zawsze polecam zdroje, nigdy sie nie zawiodłam, alejesli idzie o dzieci to on tam mają dobry noworodkowy, pulmonologie i alergologiczny, a to to chyba chirurgia powinna byc :confused: Sama nie wiem.
Cudelf widze ze humorek mamy podobny :tak: mi tez sie dzis nic nie chce beeeee ;-)
 
hej!
tak tak hana 31 nasze maleństwa są rówieśnikami:)
Mieszkamy sobie w samym centrum Szczecina przy placu Grunwaldzkim, więc często można nas spotkać na spacerku na Jasnych Błoniach lub w Parku Kasprowicza. Może jak zrobi się ciepło to spotkamy sie na spacerku:)? Moja Wiki to taki mały szkrabik, ma 9 miesięcy no i waży 7kg400g i ciągle słyszę od obcych że jakaś taka mała i w ogóle. Ale się nie przejmuję, bo apetyt ma ekstra:) Obecnie posiadamy na stanie pierwszego wyczekanego ząbka i przymierzamy się do chodzenia (totalnie mała olewa raczkowanie).
 
Co do szpitali to wielu znajomych chwaliło sobie szpital na Arkońskiej i zdaje się że tam mają odpowiedni oddział (kolega miał ta operowaną przegrodę nosową), ale warto się dobrze rozejrzeć. Dobro maleństwa na pierwszym miejscu:)
 
dzięki kobietki za odzew i zainteresowanie ja jestem wstępnie za arkońską bo byłam tam na konsultacjach u kardiologa z małą na szczęście nic groźnego (ale boję się że w przyszłości może mnie spotkać los rodziców Mai) a na 29 stycznia jesteśmy umówieni na wojciecha na stulejkę a ktoś źle się wypowiedział o tym szpitalu , dlaczego???
jdzinka nasze córeczki to imienniczki, hehe ładne imię a ja ostatnio wołam na nią Wika tak jakoś mi się spodobało a tak to mnóstwo zdrobnień i przeinaczeń
 
Tak tak tygrysku! Co do zdrobnień imienia Wiktoria to masz rację. Każdy w rodzinie wymyśla swoje i niektóre są naprawdę przekombinowane.
Myślę, że będziesz zadowolona ze szpitala na Arkońskie :)
 
witajcie, coś pustki tu świecą, pogodę mamy dziś ładną i można wybrać się na spacer,
odebrałam już prawo jazdy i teraz to już muszę podlizywać się mężowi żeby dał mi samochód :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

już coś wspomniał w żartach że mam go zawiźć do kolegi bo bo będą pić :-D:-):-):-)
 
reklama
HE J :0
Pogoda była nawet, ale te wiatrzysko straszne. Ale na spacer udało się wybrać.
Mam pytanie: Czy chodzicie czasami ze swoimi Maleństwami do kina?
Ja przynajmniej raz w miesiącu idę łyknąć trochę kultury tzn. idziemy całą rodzinką na multibaby kino. Są to seanse zawsze w środę o 12 przeznaczone dla mam i ich bobasów (tatusiów też w puszczają). Bilet 10 zł.
Warunki na sali są na tyle fajne ( przyciszony dźwięk, podwyższona temperatura na sali, częściowo przygaszone światła, przewijak i pieluchy), że moja Wiki po obejrzeniu kawałka filmu i nacieszeniu się dużym telewizorem:-) przeważnie zasypia.
Dajcie znać. Może kiedyś wybierzemy się wspólnie.
 
Do góry