reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Witam!

Może znajdą się jakieś mamuśki ze Szczecina? Niebawem, po 30 latach zamieszkiwania w Łodzi, czeka mnie przeprowadzka w zachodniopomorskie. Szczerze mówiąc nie będę znać tam nikogo, oprócz swego małżonka :-D, który i tak pewnie szybciutko pojedzie jeszcze za granicę :-(. Wróci dopiero przed porodem naszej pociechy.
Łączę pozdrowienia!
hej IWONA29 ;-)kurcze podobny los nas w życiu spotyka...Tez całe życie mieszkałam w woj.łódzkim a dokładniej w Bełchatowie,po ślubie zamieszkałam z mężusiem w ŁODZI gdzie urodziłam naszego synusia;-),a teraz od prawie 5-ciu latek mieszkamy w woj zach-pom jakieś 60 km od Szczecina.Szkoda,ze nie w samym Szczecinie bo z chęcią bym nawiązała z Toba znajomość!!ale może chociaż przez neta...pozdrawiam cieplutko
 
reklama
witam was dziewczynki ja tez mieszkam w szczecinie i to od urodzenia a na dodatek 5 MINUTEK OD NOWEGO DOMKU IWONKI!! dopiero spodziewam sie swojej pierwszej niuni ale to dopiero w lipcu!! fajnie ze jest zalozone forum dla mamus ze szczecina:-) pozdrawiam was goraco Kamila
 
Witaj Camelo, gratuluję rzyszłego dzidziusia,:-) ale masz jeszcze dużo czasu, korzystaj i wysypiaj się na zapas:-D bo później przez dwa lata nie prześpisz całej nocy, ;-)

IWONKO przeprowadziłaś się już??
 
oj cos nie idzie nam te szczecinskie forum:-) a co tam u was slychac dziewczynki jak mijaja dni:) mam nadzieje ze wszystko u was dobrze i ze cieszycie sie zyciem
 
Cześć Diewczynki;
Jestem można powiedzieć ze Szczecina i z niecierpliwością oczekuję narodzin mojego upragnionego Dziecka. Obecnie jestem w 11 tygodniu ciąży. Trzymajcie kciuki jak Możecie :-)
pozdrawiam gorąco w ten zimny wieczor
 
reklama
Do góry