reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

witaj anteni napisz coś więcej o sobie i córci

ufff 3 semestr za mną została ostatnia prosta przed egzaminem zawodowym, nie będę pisała o ocenach, powiem tylko że na 6 egzaminów miałam dwie 4ki ;-)

a co tu ostatnio tak pusto co?
 
reklama
Hej dziewczyny. My troszke chorujemy ale juz o wiele lepiej. kilka dni w lózku z gorączką- masakra, nie pamietam, kiedy tak chorowalam. Na szczescie juz lepiej.
Znowu zostalismy sami, maz juz polecial i teraz nie predko przyleci.
Witaj anteni!
 
hejka,no własnie co to za cisza??

ale dzis sie nie wyspałam, polece do apteki po cos nasennego,bo to idzie kota dostac.wczoraj 5godz sie meczyłam zanim usnełam,pozniej po 2godz sie obudziłam i znowu sie meczyłam,a jak zasnełam to spie do 9-10.i chodze nie przytomna w dzien:( kuzwa jak na złosc tego ubezpieczenia nie mam:(
dzieciaki zdrowe,daja jak zawsze popalic:(

didi
to szybkiego powrotu do zdrówka:) bo kawa czeka:))

matylda
to gratulacje:)))
 
Hej
a u nas ospa, zachorowała starsza córa więc pewnie i nie długo małą dopadnie, dobrze że dużo ją nie wysypało, i dzielnie tabletki bierze:-):-):-):-)
no a ja jestem uziemniona:-):-)
 
kaoru współczuje,my ospe tez mielismy,damiana wysypało równe 2tyg po ukazaniu sie u Kuby. to bezproblemowego przejscia ospy życze:)) ale już jedna chorobe z głowy bedziesz miała:)

aniołekk niestety ja nie wiem:( a szukałaś n necie?

wczoraj sobie kupiłam tabletki-poleciła mi babeczka z apteki, no z zasnieciem jeszcze byl problem ale nocka była lepsza:) zobaczymy jak dzis:)
 
Czesc dziewczyny:)
Aniolekk ja jak lerzalam z mala w szpitalu w Zdrojach,to tam jej obok w bloku szpitalnym robili usg brzuszka i glowki.Bylo tam bardzo duzo ludzi starszych jak i dzieci.Wiec w Zdrojach robia na pewno:)
 
właśnie mam chwilkę i idę poszukać...
mam dwójkę urwisów na głowie i prace (swoja firmę w domu) nie wiem w co mam ręce włożyć:)

na dodatku starszy urwis ma urodzinki jutro:)
 
Aniołekk my robiliśmy USG brzuszka Sebusia na Wojciecha (w Zdrojach też robili) w ramach programu ,,Wczesne wykrywanie wad i chorób u niemowląt” ale nie wiem czy jeszcze jest ten program.
 
reklama
a mnie się dosłownie nic nie chce .chyba jakiegoś doła załapałam
najchętniej połozyłabym sie i przez kilka godzin nie wstawała ,strasznie brakuje mi snu bo Kacper ma katar i kaszel i bardzo źle śpi mi w nocy a ja z nim .....wiadomo
a rano trzeba wstać i normalnie funkcjonowac ach .....szkoda że nie ma tu z nami babć
 
Do góry