reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Czesc dziewczyny:)
Moja mala jakas nie spokojna cala noc,budzila sie 2 razy zjadla i poltora godziny marudzenia i placzu ..ale to pewnie przez to wczorajsze szczepienie.Kurcze tak czytam ze juz dajecie (w grupie pazdziernikowek)co jakis czas dzieciaczkom jabluszo i marcheweczke,moja jeszcze nic takiego nie jadla :/ nic jej jeszcze nie dawalam...i dostalismy wczoraj skierowanie do szpitala na tego naczyniaka,maja go kontrolowac bo nie ladnie to wyglada:/
caluski dla was:*:*

Hana wyjezdzamy kolo 16 marca(bo 16 ego mala ma szczepienie)
Monika1213 dokladnie-babcie to skarb:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mONA JA TEŻ ULI jeszcze nic nie daje
ale wczoraj czytałam wątek październikowy a tam dzieci juz wszystko jedza ze sloików i td i malo kto ma tylko piers
 
Aniolekk ja tak od 4 miesiaca zaczne jej dawac,zobacze co mi jeszcze moja pediatra powie,bo jestesmy caly czas az do 6 miesiaca na Nutramigenie.
 
czesc dziewczyny :-)

dawno nie pisałam bo jakoś weny nie było ale podczytywałam was :D
ja też myślę o zrobieniu piersi ale dopiero po 2 dziecku :tak: czyli za pare latek :-Dbo narazie jeszcze mam je w miare spoko ale po drugim to chyba do pasa będą wisiały bo mam mało elastyczną skórę :(

ja Boryskowi zaczełam wporowadzać słoiczki tak w pod koniec 4 miesiąca , bo już nie wytrzymałam a wczesniej to na samym cycuszku był :-)

muszę się wybrać z Borysem do lekarza , bo nóżki mu się w X układają :baffled:ja też mam lekkie iksy i pewno ma to po mnie , ale może buciki te profilaktyczne by wyprostowały mu nóżki ...
pozdrawiam wszystkie :)
 
czesc dziewczynki

ja juz jestem...wyszlam wczoraj...piersi z okolic pępka znalazly swoje miejsce prawie pod szyją....no dobra ----zartuję - ale fajnie stercza... klinika - pelen profesjonalizm- opieka super- przy podniesieniu - zero bólu---tylko w miejsu gdzie mialam dren bardziej mnie boli---ciesze sie ze bylam konsekwentna i zrealizowalam marzenie--- bo patrzec codziennie w lustro i niecierpiec cyckow---to tez niefajnie...

aniula
- a TY samo podniesienie czy wkladki bys chciala..
mona - a Wy tam do kogos jedziecie - czy tak w ciemno----moze pisalas - ale umknęlo mi
czarodziejko - a co u Ciebie - jak tam studia?

pozdrawiam babeczki
 
Hana moj mezulek mieszkal tam ponad 7 lat,sa tam jego rodzice i siostra z mezem.Mieszkanko mamy juz zalatwione wiec w ciemno nie jedziemy,zreszta z tak malym dzieckiem nie pojechalabym w ciemno:)
Kurcze ja juz tez zastanawiam sie nad zrobiebieniem piersi,ale tak jak Aniulla dopiero po 2 dziecku,moze sie skusze jak bedzie wiecej kasy.
 
hana to super , że tak dobrze czujesz się po operacji :) ale Ci zazdroszczę :) chciałabym takie fajne sterczące cycuszki :)jak będę robiła to wkładkę ,odrazu nieco się powiększą :D bo ja ostatnio na diecie i cycuchy mi pierwsze się zmniejszają :( ale już 7 kg schudłam od nowego roku jeszcze troszkę i już bastuję z dietą , później będę tylko dbała żeby nie przybrać :) (chociaż dziś odpuściłam dietę i piję sobie martini spritem a jak tam u Ciebie hana z czynnościami domowymi ? dajesz radę? gdzie robiłaś operację ?
 
:-)

ja tez zawsze mowilam ze po 2 dziecku--- i skoro drugie ma już 4 lata więc czas najwyższy byl:sorry:

aniula - a jaką dietę stosujesz? ładnie już Tobie zeszlo:tak:--- ja robiłam w artplastice i polecam bardzo--- masa babeczek z niemiec przyjezdza a nawet z miast gdzie i u nich są kliniki ale ze wzgledu na opinie przyjezdzają do sz-na...

mona - no to super ze nie będziecie tam sami:tak:świetny taki wyjazd - tylko zazdrościć:tak:

ja już wstalam bo męczy mnie spanie na plecach--- boli mnie wszystko w ich okolicy.... jak ja bym się polozyla na brzuszku:happy:

buziaki i milego weekendu
 
hana stosuję dietę south beach i tak jak piszą to jest bardziej zmiana sposobu odżywiania niż dieta a efekty są naprawde zadawalające i najważniejsze , że nie chodzisz głodna :-) http://www.dieta-south-beach.pl/ link jakby , któraś miała ochotę poczytać :)

ja się zbieram bo jadę do skeidara odebrać stół :) polatam przy okazji po galeriach , musze kupić radio dla chrześnicy na urodzinki :)
mieliśmy dziś odbrać auto ale oczywiście musiało się coś wydarzyć i możemy jechać dopiero w poniedziałek :( chyba jajko zniose do tego czasu bo już nie mogę się doczekać jak wsiądę do mojej nowej furki :)


miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry